Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок валютного регулювання та валютного контролю

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи потрібно реєструвати в органах ДПС реєстраційне свідоцтво на отримання позики від нерезидента, яке видане НБУ?

25.08.2011

Ні, не потрібно.

Читати далі »

Чи може здійснюватись виплата заробітної плати підприємством-резидентом найманим працівникам - нерезидентам в іноземній валюті з валютного рахунку підприємства?

25.08.2011

У розрахунках між резидентами і нерезидентами тільки в межах торговельного обороту використовується як засіб платежу іноземна валюта. Такі розрахунки здійснюються лише через уповноважені банки. Використання іноземної валюти на території України як засобу платежу або як застави для здійснення розрахунків між резидентами і нерезидентами допускається за умови одержання індивідуальної ліцензії Національного банку України. Поточними неторговельними операціями в іноземній валюті є оплата праці нерезидентів, які згідно з укладеними трудовими договорами (контрактами) працюють в Україні, виплати матеріальної допомоги, премій та призів. З поточного рахунку в іноземній валюті юридичних осіб - резидентів за розпорядженням власника рахунку здійснюється, зокрема, оплата праці працівникам-нерезидентам, які працюють в Україні, а саме виплати готівкою або перерахування коштів на рахунки цих осіб відкритих в уповноважених банках України. Таким чином, з урахуванням викладеного, оплата праці нерезидентів в іноземній валюті, які згідно з укладеними трудовими договорами (контрактами) працюють в Україні, не потребує індивідуальної ліцензії Національного банку України.

Читати далі »

Чи можна здійснювати розрахунки з нерезидентом в гривнях, якщо він є резидентом країн СНД та Балтії?

25.08.2011

Так, якщо це передбачено зовнішньоекономічним контрактом.

Читати далі »

Яким чином здійснюються розрахунки між резидентами та нерезидентами в межах торговельного обороту?

25.08.2011

У розрахунках між резидентами і нерезидентами в межах торговельного обороту використовується як засіб платежу іноземна валюта. Такі розрахунки здійснюються лише через уповноважені банки. Здійснення розрахунків між резидентами і нерезидентами в межах торговельного обороту у валюті України допускається за умови одержання індивідуальної ліцензії Національного банку України.

Читати далі »

Чи можна здійснювати на території України розрахунки між резидентами в іноземній валюті?

25.08.2011

Здійснення на території України розрахунків між резидентами в іноземній валюті як засобу платежу потребує індивідуальної ліцензії Національного банку України.

Читати далі »

І. В якій валюті комісіонер-резидент може здійснювати перерахування комітенту-резиденту виручки, яка належить комітенту та надійшла на рахунок комісіонера в іноземній валюті за експортовані нерезиденту товари?

25.08.2011

Комісіонер-резидент за договорами комісії може здійснювати перерахування комітенту-резиденту виручки, яка належить комітенту та надійшла на рахунок комісіонера за експортовані нерезиденту товари як в іноземній валюті так ї в гривнах у відповідності з умовами договору.

Читати далі »

ІІ. В якій валюті комісіонер-резидент може здійснювати перерахування комітенту-резиденту виручки, яка належить комітенту та надійшла на рахунок комісіонера в іноземній валюті за експортовані нерезиденту товари?

25.08.2011

ІІ. (початок див. І) Повна: ...Отже, виходячи з режиму використання поточних рахунків в іноземній валюті, розрахунки (в тому числі і в іноземній валюті) між резидентами-комітентами з резидентами посередниками (комісіонерами), якими здійснено продаж товарів (робіт, послуг) нерезидентам, не є поточ...

Читати далі »

Чи підлягають обов'язковому продажу через уповноважені банки та уповноважені фінансові установи на міжбанківському валютному ринку України надходження в іноземній валюті?

25.08.2011

На даний час Національним банком України не встановлено вимоги щодо обов’язкового продажу через уповноважені банки та уповноважені фінансові установи на міжбанківському валютному ринку України надходжень в іноземній валюті на користь резидентів – юридичних осіб.

Читати далі »

Чи підпадає під валютний контроль операція зі сплати банком членських внесків до міжнародної платіжної системи VISA, асоційованим членом якої банк бажає стати. Якщо підпадає, чи достатньо повідомлення від МПС про членство для зняття валютної операції з ко

25.08.2011

Проведення операцій, пов’язаних з переказуванням іноземної валюти за межі України суб'єктами господарювання – резидентами (якщо це підтверджено відповідними документами), з метою сплати суб'єктами господарювання - резидентами вступних чи членських внесків міжнародним організаціям не потребує індивідуальної ліцензії НБУ.

Читати далі »