Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок декларування суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності валютних цінностей та майна, що знаходяться за межами україни »

В які терміни подається довідка про декларування валютних цінностей?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 1 Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами" від 18.06.94 №319/94, встановлено обов'язковість щоквартального декларування суб'єктами підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України. Порядок подання суб'єктами підприємницької діяльності Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами та отримання ними довідки про проведення декларування за встановленою формою передбачено спільним листом НБУ та ДПА від 17.04.2003 № 28-311/1929-2823, № 3368/5/23-5316, а саме: Декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами у двох примірниках подається до державної податкової інспекції за місцезнаходженням суб'єкта підприємницької діяльності. Один примірник залишається в державній податковій інспекції для обліку та контролю, а на другому - ставиться штамп ДПІ і підпис відповідальної особи, до якої подано Декларацію. Суб'єкт підприємницької діяльності подає Декларацію зі штампом державної податкової інспекції та підписом відповідальної особи до територіального управління Національного банку України за своїм місцезнаходженням. Після отримання Декларації територіальне управління Національного банку України видає довідку про проведення декларування, яка засвідчується підписом начальника (заступника начальника) територіального управління Національного банку України та відбитком печатки відповідного територіального управління. Зазначену довідку суб'єкт підприємницької діяльності подає державній податковій інспекції, до якої попередньо була подана Декларація, для засвідчення підписом начальника відповідної інспекції або його заступника та відбитком печатки. Засвідчена та скріплена печатками територіального управління Національного банку України і державної податкової інспекції довідка є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення суб'єктами підприємницької діяльності розрахунків за зовнішньоекономічними договорами через уповноважені банки України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності. Водночас, оскільки у вищезазначеному листі не встановлено конкретного терміну реєстрації цієї довідки у податковому органі з моменту видачі її суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності, слід керуватися нормами Типової Інструкції з діловодства в органах державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 01.07.98 №315. Зокрема, відповідно до п. 4.2.11 зазначеної Інструкції документи, звернення підприємств i організацій розглядаються в термін до 30 календарних днів, а такі, що не потребують перевірки затребування додаткових матеріалів або вжиття інших заходів, – у термін до 15 календарних днів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.