Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок декларування суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності валютних цінностей та майна, що знаходяться за межами україни »

Що необхідно відображати в Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до статті 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року №15-93 “Про систему валютного регулювання та валютного контролю” валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов'язковому декларуванню. Статтею 1 Указу Президента України від 18 червня 1994 року №319/94 “Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами” із змінами та доповненнями установлено обов’язковість щоквартального декларування суб'єктами підприємницької діяльності України незалежно від форм власності наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України. Декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб’єктами підприємницької діяльності за формою, затвердженою наказом Мінфіну України від 25.12.95 р. № 207 "Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами" (далі - Декларація), у терміни установлені для подання квартальної та річної бухгалтерської звітності. Згідно з формою Декларації в розділах ІІ-ІІІ відображаються валютні кошти на рахунках, відкритих в іноземних банках; депозити та вклади в іноземних банках; фінансові та майнові внески до статутних фондів іноземних підприємств, дочірніх підприємств за кордоном; кошти перераховані на придбання цінних паперів іноземних підприємств, іноземних страхових полісів; придбання нерухомого майна, прав інтелектуальної власності. Слід зауважити, що декларуванню також підлягають кошти й товари, які знаходяться за межами України з порушенням законодавчо встановлених термінів розрахунків за експортно-імпортними, бартерними операціями та операціями з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах. Крім цього, декларуванню підлягають доходи (дивіденди) в іноземній валюті, одержані за межами України (розділ ІV Декларації). В розділі V Декларації відображаються інформаційні відомості щодо здійснення підприємством зовнішньоекономічної діяльності в поточному році, які заповнюються наростаючим підсумком з початку звітного року. Таким чином, у Декларації відображаються валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.