Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок декларування суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності валютних цінностей та майна, що знаходяться за межами україни »

Чи підлягають декларуванню в Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, автотранспортні засоби, які належать резиденту, та які станом на звітну дату перебували за межами України з метою здій

Надрукувати документ
25.08.2011

Статтею 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року №15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" (далі - Декрет) передбачено, що валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов'язковому декларуванню. Згідно зі статтею 1 Указу Президента від 18 червня 1994 року №319/94 "Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами" суб'єкти підприємницької діяльності України, незалежно від форм власності щоквартально здійснюють декларування наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України. Декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 25.12.95 №207 "Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами", який зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 11.01.96 за №18/1043 (далі - Декларація). У Декларації відображаються валютні кошти та товари, що знаходяться за межами України з порушенням термінів розрахунків, встановлених статтями 1 і 2 Закону України від 23.09.94 N 185/94-ВР "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" та доходи (дивіденди) в іноземній валюті, одержані за межами України. При цьому, розділ ІІІ Декларації передбачає, що декларуванню підлягають майно та товари за кордоном, у тому числі суми коштів, внесених до статутних фондів, товари (роботи, послуги), що експортовані резидентом за межі України за експортними, бартерними контрактами та операціями з давальницькою сировиною, по яких на звітну дату перевищено встановлені законодавством терміни здійснення таких контрактів, а також інше майно, у тому числі нерухоме. Згідно з п.2 наказу Державної митної служби України від 30.03.05 №222 "Про організацію митного контролю автотранспортних засобів (далі - АТЗ)", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.04.05 за №386/10666, декларування АТЗ митним органам здійснюється без заповнення окремої декларації на АТЗ шляхом подання документів, що містять точні відомості про АТЗ, а в разі переміщення ними товарів - також товаротранспортних й товаросупровідних документів. Крім того, автомобільний транспорт, у разі переміщення ним товарів, є засобом виконання договорів про надання транспортних послуг по переміщенню вантажів за межі України. Таким чином, вартість автомобільного транспорту, яким здійснюється переміщення товарів за межі України, не підлягає декларуванню, у тому числі в розділі ІІІ Декларації.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.