Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок декларування суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності валютних цінностей та майна, що знаходяться за межами україни »

Чи потрібно CПД відображати в Декларації про валютні цінності інвестиції, внесені до статутного фонду іноземного підприємства щодо якого проводиться процедура банкрутства, та які документи потрібно надати у випадку ліквідації іноземного підприємства?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 1.1 Інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за кордон, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 16.03.99 №122 зі змінами (далі – Інструкція), інвестиція за кордон (далі - інвестиція) - валютна операція, яка передбачає придбання суб'єктами інвестицій основних фондів, нематеріальних активів, корпоративних прав, цінних паперів та їх похідних в обмін на валютні цінності з метою отримання прибутку або досягнення соціального ефекту. Для здійснення усіх видів інвестицій (незалежно від строків та сум) резидентам потрібно обов’язково попередньо одержати індивідуальну ліцензію Національного банку України на здійснення інвестиції (далі – ліцензія). Суб’єкт господарювання – резидент, який одержав ліцензію на здійснення інвестиції за кордон, повинен відображати в розділі ІІІ Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, за формою затвердженою наказом Мінфіну України від 25.12.95 № 207, фінансові та майнові внески до статутних фондів іноземних підприємств протягом строку дії ліцензії. Якщо іноземне підприємство, до статутного фонду якого суб’єктом господарювання – резидентом внесено інвестиції, при проведенні процедури банкрутства буде ліквідоване, то суб’єкт господарювання для відкликання ліцензії повинен подати до Національного банку України відповідні документи, (передбачені законодавством країни нерезидента/України), що підтверджують факт ліквідації іноземного підприємства в ході банкрутства. Крім того, п. 4.2.1 Інструкції передбачено, що у разі відкликання виданої ліцензії її власник повинен припинити інвестицію за кордоном, яку він проводив (здійснював) на підставі цієї ліцензії, та повернути в Україну в строки, визначені Національним банком України, усі кошти, отримані внаслідок припинення власником ліцензії інвестиційної діяльності, а також доходи (прибутки), отримані від здійснення цієї інвестиції за кордон.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.