Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Порядок декларування суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності валютних цінностей та майна, що знаходяться за межами україни »

Чи потрібно в ІV Розділі декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, відображати отриманий дохід за придбаними облігаціями, емітентом яких є нерезидент?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.93 р. № 15-93 “Про систему валютного регулювання та валютного контролю” зі змінами та доповненнями валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов'язковому декларуванню. Декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності за формоюДекларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (далі - Декларація), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.12.95 №207. Зокрема у розділах IV "Доходи (дивіденди) в іноземній валюті, одержані за межами України" зазначеної Декларації відображаються: сума нарахованих доходів (дивідендів); сплачених податків та інших зборів, передбачених законодавством іноземної держави; одержаних доходів (дивідендів), в т. ч. із них перераховано на валютні рахунки в уповноваженому банку України, на рахунки в іноземних банках. Враховуючи викладене, якщо суб’єкт господарювання одержує доходи за межами України від придбаних облігацій, емітентом яких є нерезидент, то такий дохід підлягає відображенню у розділі IV Декларації.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.