Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Здійснення операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах »

Діє до 01.01.2011 Який порядок взяття на облік в органах державної податкової служби векселя при ввезенні давальницької сировини на територію України?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 2 Закону України від 15.09.1995 №327/95-ВР "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" у разі коли давальницька сировина, що ввозиться на митну територію України іноземним замовником, обкладається ввізним митом за ставками Єдиного митного тарифу України, податками та зборами, що справляються при ввезені товарів відповідно до законодавства, то сплата ввізного мита, податків та зборів (крім митних зборів) провадиться українським виконавцем шляхом видачі органу державної податкової служби за місцезнаходженням виконавця: простого авальованого векселя із строком платежу, що дорівнює строку здійснення операції з давальницькою сировиною, але не більше як 90 календарних днів з моменту оформлення вантажної митної декларації. Облік векселів ведеться органом державної податкової служби за місцезнаходженням виконавця. Порядок видачі, обліку, відстрочення та оплати (погашення) векселя (письмового зобов’язання), що видається суб’єктом підприємницької діяльності при здійсненні операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах, затверджено наказом ДПА України від 25.02.2002 №83, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13 березня 2002 р. за N 248/6536 (далі – Порядок). Відповідно до п.9 Порядку оформлений вексель суб’єкт господарської діяльності подає для взяття на облік до державної податкової інспекції, у якій він зареєстрований як платник податків. Узяття векселя на облік провадиться в день його подання до державної податкової інспекції. Згідно з п.11 Порядку у державній податковій інспекції на звороті векселя робиться напис "Узято на облік" із зазначенням дати взяття на облік і облікового номера та засвідченням підписом начальника державної податкової інспекції (заступником начальника) і печаткою державної податкової інспекції. При цьому, до облікового номера через дефіс додається літера "І" в разі видачі векселя українським виконавцем при здійсненні операції з давальницькою сировиною іноземного замовника або літера "Е" - у разі видачі векселя українським замовником при вивезенні давальницької сировини з митної території України. Перший примірник векселя залишається у державній податковій інспекції, другий та третій примірники векселя, узяті на облік податковою інспекцією, повертаються суб’єкту господарської діяльності для пред’явлення митним органам та власного обліку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.