Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Здійснення операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах »

Які особливості укладання зовнішньоекономічного договору на переробку давальницької сировини та чи потрібно такі договори реєструвати в Міністерстві економіки та з питань європейської інтеграції України?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Положення про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів), затвердженого наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 06.09.2001 р. № 201 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.09.2001 №833/6024 (далі – Положення), під зовнішньоекономічним договором (контрактом) розуміється матеріально оформлена угода двох і більше суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та їх іноземних контрагентів, спрямована на встановлення, зміну чи припинення їх взаємних прав та обов'язків у зовнішньоекономічній діяльності. Згідно з п. 1 Положення зовнішньоекономічний договір (контракт) повинен обов'язково містити: • назву, номер договору (контракту), дату і місце його складання; • преамбулу; • предмет договору (контракту); • кількість і якість товару (обсяги виконання робіт, надання послуг); • базисні умови поставки товарів (приймання-передача виконаних робіт або послуг); • ціну та загальну вартість договору (контракту); • умови платежів; • умови приймання-передачі товару (робіт, послуг); • дані про упаковку та маркування; • відомості про форс-мажорні обставини, які можуть зашкодити сторонам виконати умови договору; • відомості про санкції та рекламації; • умови врегулювання спорів у судовому порядку; • дані про місцезнаходження (місце проживання), поштові та платіжні реквізити сторін. Реєструвати договори із переробки давальницької сировини в Міністерстві економіки та з питань європейської інтеграції України не потрібно. Виняток становлять договори (контракти), що передбачають вивезення українським замовником давальницької сировини, на яку поширюється спеціальний режим експорту. Реєстрація зовнішньоекономічного договору (контракту) потрібна також у разі вивезення давальницької сировини, ввезеної як товари, на які поширюється режим квотування і ліцензування.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.