Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Здійснення операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах »

Діє до 01.01.2011 Яким чином здійснюється погашення векселя, в разі своєчасного вивезення частково готової продукції та повернення нерезиденту давальницької сировини після закінчення терміну погашення векселя?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України від 15 вересня 1995 року № 327/95-ВР "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 327) давальницька сировина, що ввозиться на митну територію України іноземним замовником, обкладається ввізним митом за ставками Єдиного митного тарифу України, податками та зборами, що справляються при ввезенні товарів відповідно до законодавства. Сплата ввізного мита, податків та зборів (крім митних зборів) провадиться українським виконавцем шляхом видачі органу державної податкової служби за місцезнаходженням виконавця простого авальованого векселя із строком платежу, що дорівнює строку здійснення операції з давальницькою сировиною, але не більш як 90 календарних днів з моменту оформлення вантажної митної декларації (ч. 2 ст. 2 Закону № 327). Якщо відповідно до Закону № 327 відбувається часткове вивезення готової продукції за межі митної території України, то погашення векселя (письмового зобов'язання) здійснюється на відповідну частку. У такому разі до заяви про часткове погашення векселя (письмового зобов'язання) додається копія вивізної вантажної митної декларації на частину вивезеної готової продукції. По решті давальницької сировини, по якій в законодавчо встановлений термін не виготовлена та не вивезена готова продукція, векселедавець у терміни погашення векселя зобов’язаний його оплатити. При цьому на кожний вид мита, податків та зборів виписується окреме платіжне доручення. Непогашений вексель, яким узяті векселедавцем податкові зобов’язання із сплати до бюджетів або державних цільових фондів мита, податків та зборів у порядку та в терміни, визначені Законом № 327, визнається податковим боргом, стягнення якого здійснюється відповідно до вимог законодавства. За письмовою заявою іноземного замовника давальницька сировина, ввезена ним і не перероблена на митній території України, може бути вивезена за межі України у порядку, встановленою Державною митною службою України (ч. 18 ст. 2 Закону № 327).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.