Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Здійснення операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Як погашаються податкові зобов’язання за векселем, який видано СПД, що здійснює операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах, та по якому органом державної податкової надано дозвіл на відстрочення оплати (пога

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І.). Повна: ... Порядок видачі, обліку, відстрочення та оплати (погашення) векселів (письмових зобов'язань) встановлено наказом ДПА Украни від 25.02.02 №83 "Про затвердження Порядку видачі, обліку, відстрочення та оплати (погашення) векселя (письмового зобов'язання), що видається суб'єктом підприємницької діяльності при здійсненні операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (далі – Порядок). Згідно з п. 32 Порядку державна податкова інспекція встановлює контроль за погашенням векселя в терміни, зазначені в дозволі на відстрочення, та повнотою і своєчасністю внесення до бюджету плати за користування податковим кредитом. У разі невнесення суб'єктом господарської діяльності щомісячної плати за користування податковим кредитом державна податкова інспекція в односторонньому порядку скасовує дозвіл на відстрочення векселя і погашає вексель шляхом стягнення вексельних сум у порядку, установленому чинним законодавством України, що регулює погашення податкового боргу. Зокрема, ч. 2 ст. 2 Закону №327 передбачено, що у разі непогашення векселедавцем у визначений строк простого авальованого векселя векселедержатель може опротестувати його в неплатежі згідно із законодавством і протягом одного робочого дня з моменту опротестування звернутися до банку, який здійснив аваль векселя, з вимогою про його оплату. Банк зобов'язаний не пізніше операційного дня, що настає за днем звернення векселедержателя, переказати йому зазначену у векселі суму. Таким чином, у випадку порушення СПД умов, на яких надано дозвіл на відстрочення оплати (погашення) векселя (невнесення щомісячної плати за користування податковим кредитом) дозвіл на відстрочення векселя скасовується і СПД зобов’язаний його оплатити. При цьому на кожний вид мита, податків та зборів виписується окреме платіжне доручення. Якщо податкові зобов’язання за векселем не непогашаються векселедавцем, то векселедержатель (орган державної податкової служби) може опротестувати його в неплатежі згідно із законодавством і протягом одного робочого дня з моменту опротестування звернутися до банку, який здійснив аваль векселя, з вимогою про його оплату. Банк зобов'язаний не пізніше операційного дня, що настає за днем звернення векселедержателя, переказати йому зазначену у векселі суму.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.