Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Застосування спеціальних санкцій за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності »

Діє до 01.01.2011 В який термін необхідно сплатити штрафні санкції (пеню) щодо порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності за винесеним повідомленням рішення (форма "С") та чи застосовуються штрафні санкції за несвоєчасну спл

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до абз.2 пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2181) у разі коли відповідно до закону контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків за причинами, не пов'язаними з порушенням податкового законодавства, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені в законі з відповідного податку, а за їх відсутності – протягом 30 календарних днів від дня отримання податкового повідомлення про таке нарахування. Наказом ДПА України від 21.06.01 №253 (далі – Наказ №253) затверджено Порядок направлення органами ДПС податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій. Відповідно до п.7 Наказу № 253, у разі виявлення порушень законів з питань зовнішньоекономічної діяльності, орган державної податкової служби відповідно до вимог нормативно-правових актів, контроль за виконанням яких покладено на органи державної податкової служби, приймає та надсилає суб'єкту господарювання рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій, що складається за формою (форма "С") згідно з додатком 8. Враховуючи вищевикладене, термін сплати штрафних санкцій за порушення норм валютного законодавства становить 30 календарних днів від дня отримання рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій. Крім того, відправлення (вручення) органами ДПС такого рішення здійснюється за формою "С" відповідно до п. 7 Наказу № 253. Щодо порядку виконання рішень про застосування фінансових санкцій, то ст. 8 Закону №2181 несплата платником податків податкового зобов'язання в установлені законом терміни є однією з підстав для застосування права податкової застави до активів такого платника. При цьому право податкової застави виникає з дня, наступного за останнім днем граничного строку погашення податкового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні. Враховуючи вищезазначене, якщо платнику податків нараховуються податкові зобов'язання у вигляді пені за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності та направляється податкове повідомлення, то несвоєчасна сплата таких податкових зобов'язань передбачає виникнення права податкової застави.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.