Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Інші питання щодо валютного законодавства (іноземні інвестиції, готівкова валюта тощо)

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий орган уповноважений здійснювати проставлення апостиля на довідках, які підтверджують статус податкового резидента?

25.08.2011

Проставлення апостиля на довідках, які підтверджують статус податкового резидента здійснює Міністерство закордонних справ.

Читати далі »

Діє до 27.12.2008 Якою мовою укладаються зовнішньоекономічні контракти?

25.08.2011

Договір (контракт) укладається суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності або його представником у простій письмовій формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом. Договори з нерезидентами, які складені іноземною мовою, мають бути перекладені на українську мову [переклад засвідчується підписом особи, яка здійснила переклад (справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально), або нотаріусом]. Не перекладаються на українську мову документи, складені російською мовою, а також ті, текст яких викладено іноземною мовою з одночасним його викладенням українською (російською) мовою.

Читати далі »

Якою мовою укладаються зовнішньоекономічні контракти?

25.08.2011

Договір (контракт) укладається суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності або його представником у простій письмовій формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом. Договори з нерезидентами, які складені іноземною мовою, мають бути перекладені на українську мову [переклад засвідчується підписом особи, яка здійснила переклад (справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально), або нотаріусом]. Не перекладаються на українську мову документи, складені російською мовою, а також ті, текст яких викладено іноземною мовою з одночасним його викладенням українською (російською) мовою.

Читати далі »

Чи потрібно морському агенту отримувати ліцензію на використання готівкової іноземної валюти з метою виконання зобов'язань перед нерезидентами?

25.08.2011

Морському агенту не потрібно отримувати ліцензію на використання готівкової іноземної валюти з метою виконання зобов'язань перед нерезидентами.

Читати далі »

Чи мають право морські агенти, які діють за дорученням і за рахунок нерезидента-судновласника здійснювати безготівкові розрахунки з резидентами за виконані роботи, надані послуги в гривнях, якщо кошти надходять від нерезидента на рахунок морських агентів

25.08.2011

Ні.

Читати далі »

Чи є іноземною інвестицією частина статутного фонду підприємства, яку нерезидент викупив у засновника даного підприємства? Чи потрібно реєструвати цю суму як іноземну інвестицію?

25.08.2011

Внесення нерезидентом коштів або майна до статутного фонду юридичної особи – резидента України в обмін на корпоративні права, емітовані такою юридичною особою є іноземною інвестицією. Порядок подання документів, їх розгляду та здійснення державної реєстрації іноземних інвестицій визначено у Положенні, яке затверджено постановою КМУ від 7 серпня 1996 р. N 928.

Читати далі »

Діє до 15.03.2010 Які документи від податкових органів резиденти мають надавати банку у разі купівлі іноземної валюти з метою повернення нерезидентам прямих інвестицій?

25.08.2011

До переліку документів, на підставі яких резиденти та іноземні інвестори мають право купувати, обмінювати іноземну валюту з метою повернення прямих іноземних інвестицій, зокрема, входять копії декларації з податку на прибуток підприємства, яка підтверджує отримання прибутку підприємством з іноземними інвестиціями; копії податкового звіту про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи; документа про розподіл прибутку на користь іноземного інвестора за результатами спільної діяльності без створення юридичної особи; засвідченої у встановленому порядку копії довідки податкового органу про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи) або легалізованої довідки (чи її нотаріально засвідченої копії), яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір про уникнення подвійного оподаткування доходів

Читати далі »

Діє до 22.03.2011 Які документи від податкових органів резиденти мають надавати банку у разі купівлі іноземної валюти з метою повернення нерезидентам прямих інвестицій?

25.08.2011

Перелік документів, на підставі яких резиденти та іноземні інвестори мають право купувати, обмінювати іноземну валюту з метою повернення за кордон іноземних інвестицій, а також доходів, прибутків, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні встановлено пунктом 2 гл.3 Розділу ІІ Правил торгівлі іноземною валютою, затверджених постановою Правління Національного банку України від 10.08.2005 №281.

Читати далі »

Діє до 15.03.2010 Яким чином та в якій валюті (в гривнах чи в іноземній валюті) здійснюється резидентом придбання частки в статутному капіталі, яка належить засновнику-нерезиденту та була внесена ним шляхом перерахування з інвестиційного рахунку, відкрито

25.08.2011

Повернення іноземної інвестиції резидентом з поточного рахунку за прямою інвестицією на інвестиційний рахунок іноземного інвестора в уповноваженому банку, якщо іноземна інвестиція надходила на інвестиційний рахунок, здійснюється в іноземній валюті.

Читати далі »

Діє до 22.03.2011 Яким чином та в якій валюті (в гривнах чи в іноземній валюті) здійснюється резидентом придбання частки в статутному капіталі, яка належить засновнику-нерезиденту та була внесена ним шляхом перерахування з інвестиційного рахунку, відкрито

25.08.2011

Повернення іноземної інвестиції, а також прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні здійснюється в іноземній валюті 1 групи Класифікатора у порядку передбаченому п.3.1 Положення №280.

Читати далі »

Діє до 15.03.2010 Який порядок повернення іноземної інвестиції, а також прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні?

25.08.2011

Повернення іноземної інвестиції, а також прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні здійснюється відповідно до п.3.1 Постанови Правління Національного банку України від 10 серпня 2005 року N 280 "Про врегулювання питань іноземного інвестування в Україну".

Читати далі »

Діє до 22.03.2011 Який порядок повернення іноземної інвестиції, а також прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні?

25.08.2011

Повернення іноземної інвестиції, а також прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні здійснюється відповідно до п.3.1 постанови Правління НБУ від 10 серпня 2005 року №280 "Про врегулювання питань іноземного інвестування в Україну".

Читати далі »

Чи може ЮО, яка надає послуги з міжнародного перевезення пасажирів, ввозити на територію України готівку в іноземній валюті, яка отримана водієм на транспортному засобі за надані послуги?

25.08.2011

Так, може. Повноважний представник юридичної особи, якій належать (орендовані, зафрахтовані або ті, що формуються в Україні/за межами України) транспортні засоби, що здійснюють пасажирські рейси, ввозить/вивозить готівку, що отримана на транспортному засобі за надані послуги та/або реалізований товар, на підставі відповідних касових документів. Повноважний представник декларує готівку, яку ввозить/вивозить за дорученням юридичної особи та власні кошти, окремо з використанням двох примірників митної декларації.

Читати далі »

Діє до 15.03.2010 Чи підлягають обов'язковому продажу валютні кошти, внесені нерезидентом на поповнення статутного фонду резидента, для погашення кредиту, отриманого від іншого нерезидента?

25.08.2011

Використання валютних коштів, що надійшли від нерезидента на поповнення статутного фонду, здійснюються в залежності від типу рахунку, на які вони були зараховані. Перелік операцій, які можуть бути проведені з рахунків, визначено Постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492 "Про затвердження Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах".

Читати далі »

Діє до 22.03.2011 Чи підлягають обов'язковому продажу валютні кошти, внесені нерезидентом на поповнення статутного фонду резидента, для погашення кредиту, отриманого від іншого нерезидента?

25.08.2011

Для іноземного інвестування на інвестиційні рахунки в іноземній валюті зараховується іноземна валюта, що визнається Національним банком України вільно конвертованою валютою. Подальше використання коштів з інвестиційного рахунку з метою їх інвестування в Україні здійснюється в гривнях.

Читати далі »

І. Який порядок погашення в органах ДПС векселів, виданих під час ввезення в Україну майна як внеску іноземного інвестора до статутного фонду?

25.08.2011

З метою погашення векселя векселедавець звертається у письмовій формі до державної податкової адміністрації (інспекції) з проханням зробити відповідну відмітку на його копії векселя. До заяви додаються: копія векселя; копія ввізної вантажної митної декларації на майно; документи про зарахування майна на баланс підприємства з іноземними інвестиціями або окремий баланс сторін, що провадять спільну інвестиційну діяльність на підставі укладеного договору (контракту). У разі потреби державна податкова адміністрація (інспекція) має право перевірити на місці фактичну наявність майна у векселедавця; документи про державну реєстрацію іноземної інвестиції. У разі встановлення факту зарахування майна на баланс державна податкова адміністрація (інспекція) на звороті копії векселя, що належить векселедавцю, робить напис "Зараховано на баланс" із зазначенням дати виконання, які скріплюються підписом начальника (заступника начальника) та печаткою державної податкової адміністрації (інспекції).

Читати далі »

ІІ. Який порядок погашення в органах ДПС векселів, виданих під час ввезення в Україну майна як внеску іноземного інвестора до статутного фонду?

25.08.2011

ІІ.(початок див. І) Повна: ...До заяви додаються: копія векселя; копія ввізної вантажної митної декларації на майно; документи про зарахування майна на баланс підприємства з іноземними інвестиціями або окремий баланс сторін, що провадять спільну інвестиційну діяльність на підставі укладеного д...

Читати далі »

Чи підлягають реєстрації в органах Державної податкової служби України зовнішньоекономічні договори франчайзингу?

25.08.2011

Відповідно до ст. ст.1115 Цивільного кодексу України (далі - ЦК) за договором комерційної концесії (франчайзингу) одна сторона (правоволоділець) зобов'язується надати другій стороні (користувачеві) за плату право користування відповідно до її вимог комплексом належних цій стороні прав з метою виг...

Читати далі »

Діє до 24.11.2009 Чи передбачено чинним законодавством відображення у статуті підприємства внесеної іноземної інвестиції як у гривнях, так і в іноземній валюті?

25.08.2011

Статут суб'єкта господарювання повинен містити відомості про його найменування, мету і предмет діяльності, розмір і порядок утворення статутного та інших фондів, порядок розподілу прибутків і збитків, про органи управління і контролю.

Читати далі »

Чи передбачено чинним законодавством відображення у статуті підприємства внесеної іноземної інвестиції як у гривнях, так і в іноземній валюті?

25.08.2011

Статут суб'єкта господарювання повинен містити відомості про його найменування, мету і предмет діяльності, розмір і порядок утворення статутного та інших фондів, порядок розподілу прибутків і збитків, про органи управління і контролю.

Читати далі »

Який порядок реєстрації іноземної інвестиції в органах ДПС?

25.08.2011

Порядок подання документів, їх розгляду та здійснення державної реєстрації іноземних інвестицій визначено у Положенні, яке затверджено постановою КМУ від 7 серпня 1996 р. N 928. Відповідно до п.3 Положення для державної реєстрації іноземних інвестицій іноземний інвестор або уповноважена ним в уст...

Читати далі »

Чи потрібно реєструвати в НБУ договір про отримання від нерезидента безповоротної фінансової допомоги в іноземній валюті?

25.08.2011

Реєстрації в Національному банку України підлягають договори, які передбачають виконання резидентами боргових зобов'язань перед нерезидентами за залученими від нерезидентів кредитами, позиками в іноземній валюті, у тому числі поворотної фінансової допомоги.

Читати далі »

Діє до 15.05.2010 Чи будуть вважатися іноземною інвестицією готівкові кошти, внесені іноземним інвестором в касу підприємства на поповнення статутного фонду? Чи підлягає реєстрації іноземна інвестиція?

25.08.2011

Іноземні інвестиції мають бути внесені виключно через інвестиційні рахунки, відкриті в уповноважених банках України, та обов’язково зареєстровані у порядку, встановленому діючим законодавством.

Читати далі »

Як визначається вартість іноземної інвестиції у майновій формі, що зазначається в інформаційному повідомленні про фактичне внесення іноземних інвестицій, якщо іноземний інвестор здійснює внесення таких інвестицій частками?

25.08.2011

Якщо внесення іноземних інвестицій у майновій формі здійснюється частками, то ВМД оформляється на кожну окрему частку іноземних інвестицій. Після внесення частки іноземних інвестицій до статутного фонду підприємства іноземний інвестор або уповноважена ним в установленому порядку особа повинна зареєструвати її. У графі 5 інформаційного повідомлення відображається обсяг іноземної інвестиції в іноземній валюті (вартість майна в іноземній валюті, що зазначена в ВМД, яку оформлено при переміщенні частки іноземної інвестиції в майновій формі через митний кордон України) та у національній валюті України. Перерахування інвестиційних сум провадиться за офіційний курсом валюти України, визначеним Національним банком на дату фактичного внесення інвестиції.

Читати далі »

В який термін та з якою періодичністю платник податків може отримати довідку у податковому органі "Для здійснення операцій по перерахуванню резидентами коштів у гривнях за договорами (контрактами) з нерезидентами, які передбачають імпорт робіт, посл

25.08.2011

У разі перерахування резидентами гривень за договорами (контрактами) з нерезидентами, які передбачають імпорт товарів (робіт, послуг), платник податку має надати уповноваженому банку довідку податкового органу, у якому такий платник зареєстрований як платник податків, про відсутність заборгованості за платежами перед бюджетом. Довідка податковим органом надається у термін до 15 календарних днів і відображає стан розрахунку платника податків з бюджетом на дату видачі довідки і дійсна тільки одноразово для здійснення операцій по угоді зазначеній у довідці.

Читати далі »

Діє до 15.03.2010 У якій валюті та у якій формі (готівковій чи безготівковій) можна виплатити дивіденди іноземним інвесторам (ЮО та ФО)?

25.08.2011

Перерахування іноземним інвесторам прибутків, доходів (дивідендів) від інвестиційної діяльності в Україні, може здійснюватися резидентом з поточного рахунку в гривнях та в іноземній валюті на інвестиційний рахунок іноземного інвестора, відкритий в уповноважених банках України.

Читати далі »

Чи потрібно для перерахування коштів на користь нерезидентів щодо оплати робіт, послуг, вартість яких перевищує 100000 євро, надавати уповноваженим банкам акт цінової експертизи Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ри

25.08.2011

Так, потрібно.

Читати далі »

Чи може нерезидент вносити на банківський рахунок резидента готівкову іноземну валюту за товари (роботи, послуги) згідно експортного договору?

25.08.2011

Уповноважений банк може приймати від повноважного представника нерезидента - суб'єкта підприємницької діяльності в касу [для подальшого зарахування на поточний рахунок в іноземній валюті резидента - суб'єкта підприємницької діяльності (через розподільчий рахунок)] готівкову вільно конвертовану іноземну валюту в сумі, що не перевищує 10000 доларів США, або еквівалент цієї суми в іншій вільно конвертованій іноземній валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком на день здійснення операції.

Читати далі »

В які терміни уповноважені банки повідомляють органи ДПС про фати ненадходження в законодавчо встановлені строки валютної виручки чи товарів по імпорту?

25.08.2011

Повідомлення про факти ненадходження в законодавчо встановлені строки валютної виручки чи товарів по імпорту банки надсилають податковим органам за місцем реєстрації резидентів до десятого числа місяця, наступного за звітним.

Читати далі »

Чи може резидент (ЮО) надати поворотну фінансову позику нерезиденту (ФО) шляхом перерахування такої позики в гривнях на рахунок, відкритий нерезидентом на території України?

25.08.2011

З даного питання Вам необхідно звернутись до Національного банку України, оскільки відповідно до Закону України від 20.05.1999 №679-ХІV"Про Національний банк України", однією із функцій Національного банку є, зокрема, проведення грошово-кредитної політики та визначення правил проведення банківсь...

Читати далі »

Якими нормативно-правовими актами регулюється здійснення ЗЕД?

25.08.2011

Повна та коротка відповіді ідентичні: Основними нормативно-правовими актами, які регулюють відносини в сфері зовнішньоекономічної діяльності є: Декрет Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року №15-93“Про систему валютного регулювання і валютного контролю” зі змінами та доповненнями; Зако...

Читати далі »

Чи потрібно на інформаційному повідомленні робити відмітку в ОДПС при поверненні іноземної інвестиції?

25.08.2011

Повна та коротка відповіді ідентичні: Порядок здійснення державної реєстрації іноземних інвестицій визначено Положенням про порядок державної реєстрації іноземних інвестицій, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07.08.96 №928 (далі – Положення №928). Пунктом 14 Положення №928...

Читати далі »

Чи являються іноземними інвестиціями внески нерезидента згідно з договором про спільну діяльність у вигляді прав на користування землею, яка надана такому нерезиденту в оренду, та прав на проведення будівельної діяльності на такій землі та чи підлягають в

25.08.2011

Разом з тим, надання більш конкретної відповіді на зазначене питання, можливо лише після ознайомлення з первинними документами (договорами на оренду землі, про спільну діяльність, дозволу на проведення будівельної діяльності тощо).

Читати далі »

Діє до 04.03.2011 Чи повинні суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності подавати до органів ДПС інформацію про суми сплачених податків на імпорт та експорт відповідно до ст. 22 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та яким нормативним докуме

25.08.2011

Діє до 04.03.2011 Повна та коротка відповіді ідентичні: Відповідно до ст.10 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року №15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" зі змінами та доповненнями (далі - Декрет) порядок, види, форми і терміни подання звітності резид...

Читати далі »

Діє до 15.05.2010 Чи підлягає обов'язковій реєстрації іноземна інвестиція, внесена у грошовій формі до набрання чинності Закону України від 23.06.2009 р. №1533-VI "Про внесення змін до деяких законів України з метою подолання негативних наслідків фінансо

25.08.2011

. Відповідно до ст. 1 Закону України від 19 травня 1996 року №93/96-ВР "Про режим іноземного інвестування" (далі – Закон №93) іноземні інвестиції - цінності, що вкладаються іноземними інвесторами в об'єкти інвестиційної діяльності відповідно до законодавства України з метою отримання прибутку аб...

Читати далі »

І. Які наслідки продажу (відчуження) резидентом ОФ, ввезеного на територію України як іноземна інвестиція?

25.08.2011

Якщо протягом трьох років з часу зарахування іноземної інвестиції на баланс підприємства майно, що було ввезене в Україну як внесок іноземного інвестора до статутного фонду зазначеного підприємства, або на окремий баланс сторін, що провадять спільну інвестиційну діяльність за договорами (контрактами), відчужується, в тому числі у зв'язку з припиненням діяльності векселедавця, останній сплачує ввізне мито не пізніше дня відчуження.

Читати далі »

ІІ. Які наслідки продажу (відчуження) резидентом ОФ, ввезеного на територію України як іноземна інвестиція?

25.08.2011

ІІ. (початок див. І) Повна: ... Відповідно до ст.18 Закону України від 19 березня 1996 року №93/96-ВР "Про режим іноземного інвестування" майно, що ввозиться в Україну як внесок іноземного інвестора до статутного капіталу підприємств з іноземними інвестиціями (крім товарів для реалізації або влас...

Читати далі »

Чи обов’язково на зовнішньоекономічному договорі повинна стояти печатка нерезидента та чи може договір бути оформлений в електронному вигляді?

25.08.2011

Чинне законодавство України передбачає укладення зовнішньоекономічного договору (контракту) у письмовій формі та скріплення його печатками, якщо інше не передбачено міжнародним договором України.

Читати далі »

Яким чином для заповнення графи 5 інформаційного повідомлення про внесення іноземної інвестиції перераховується в іноземну валюту іноземна інвестиція, отримана на рахунок підприємства у валюті України з інвестиційного рахунку інвестора, на який надійшла в

25.08.2011

У даному випадку з метою реєстрації інвестиції у графі 5 інформаційного повідомлення відображається обсяг іноземної інвестиції в іноземній конвертованій валюті, що надійшов на інвестиційний рахунок нерезидента.

Читати далі »

Чи може нерезидент внести інвестицію (внесок до статутного фонду) без реєстрації?

25.08.2011

. Законом України від 27 квітня 2010 року N 2155-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання іноземних інвестицій та кредитування" було скасовано ряд тимчасових обмежень у сфері інвестиційної діяльності, зокрема, щодо здійснення іноземних інвестицій виключно у гр...

Читати далі »

Чи може нерезидент здійснити інвестицію в українських гривнях?

25.08.2011

. Згідно зі ст. 2 Закону України від 19 березня 1996 року N 93/96-ВР "Про режим іноземного інвестування" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №93/96) іноземні інвестиції можуть здійснюватись у вигляді іноземної валюти, що визнається конвертованою Національним банком України та валюти України...

Читати далі »

Чи є іноземним інвестором ФО (нерезидент) яка проживає на митній території України та має ідентифікаційний номер, при внесенні ОФ до статутного фонду юридичної особи (резидента) та чи підлягає таке внесення реєстрації як іноземна інвестиція?

25.08.2011

Фізична особа – іноземець може бути інвестором у разі, якщо не має постійного місця проживання на території України, тобто не отримала відповідно до норм чинного законодавства України дозвіл на імміграцію та не має належним чином оформленої посвідки на постійне проживання в Україні, та здійснює інвестування у виді та формі, що визначені статтями 2 та 3 Закону №93.

Читати далі »

Чи підпадають під дію валютного контролю операції з отримання і перерахування іноземної валюти через банківські установи резидентом (фізичною особою), не зареєстрованим суб’єктом підприємницької діяльності?

25.08.2011

Оскільки відповідно до Закону України "Про Національний банк України", однією із функцій Національного банку є проведення грошово-кредитної політики та визначення правил проведення банківських операцій, з даного питання Вам необхідно звернутись до Національного банку України.

Читати далі »

Чи передбачені нормами Податкового кодексу України обмеження СГД щодо здійснення зовнішньоекономічної діяльності?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Зовнішньоекономічна діяльність здійснюється відповідно до Закону України від 16 квітня 1991 року №959-ХІІ „Про зовнішньоекономічну діяльність”; Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року №15-93“Про систему валютного регулювання і валютного контролю”; Закону Україн...

Читати далі »

Який документ є підтвердженням оплати комісійних винагород відповідно до п. "е" п.1.8 Інструкції про порядок контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженої постановою Правління НБУ від 24.03.99 №136?

25.08.2011

Враховуючи, що підпунктом "е" п. 1.8 розділу 1 Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями передбачено зменшення суми валютної виручки або вартості товарів згідно з зовнішньоекономічним договором за умови підтвердження оплати резидентом комісійних винагород, які утримали банки-нерезиденти, відповідними банківськими документами, то за роз’ясненнями з приводу переліку таких документів слід звертатися до Національного банку України.

Читати далі »

Чи є S.W.I.F.T.-овка, документом, що підтверджує оплату комісійних винагород відповідно до п. "е" п.1.8 Інструкції про порядок контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженої постановою Правління НБУ від 24.03.99 №136?

25.08.2011

За роз’ясненнями з приводу визначення належності S.W.I.F.T.-овки до документів, що підтверджують оплату комісійних винагород, слід звертатися до Національного банку України.

Читати далі »

Чи повинні працівники органу ДПС (якщо так, то якого саме) бути присутніми при утилізації на митниці товарів, які непридатні до споживання, з метою зняття імпортної операції з валютного контролю?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 06., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Яким нормативно-правовим актом визначено термін позовної давності 4 роки по розрахунках з нерезидентами ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 06., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Яким чином та в якій валюті (в гривнах чи в іноземній валюті) здійснюється резидентом придбання частки в статутному капіталі, яка належить засновнику-нерезиденту та була внесена ним шляхом перерахування з інвестиційного рахунку, відкритого інвестором в ба

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 110., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »