Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Інші питання щодо валютного законодавства (іноземні інвестиції, готівкова валюта тощо) »

Діє до 22.03.2011 Яким чином та в якій валюті (в гривнах чи в іноземній валюті) здійснюється резидентом придбання частки в статутному капіталі, яка належить засновнику-нерезиденту та була внесена ним шляхом перерахування з інвестиційного рахунку, відкрито

Надрукувати документ
25.08.2011

Пп.1.28.2 п.1.28 ст.1 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” із змінами та доповненнями визначено, що господарська операція, яка передбачає внесення коштів або майна до статутного фонду юридичної особи в обмін на корпоративні права, емітовані такою юридичною особою, є прямою інвестицією. Таким чином, відчуження нерезидентом-інвестором належних йому корпоративних прав або акцій українських емітентів є поверненням інвестору його іноземної інвестиції. Повернення іноземної інвестиції, а також прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні, відповідно до п.3.3 Положення про порядок іноземного інвестування в Україну, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 10 серпня 2005 року №280 (далі – Положення №280), здійснюється в іноземній валюті 1 групи Класифікатора. Повернення іноземної інвестиції, а також прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні, здійснюється у порядку визначеному п.3.1 Положення №280. Зазначений порядок передбачає, що повернення іноземної інвестиції, а також прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні, здійснюється: резидентом з поточного рахунку в іноземній валюті на рахунок іноземного інвестора в закордонному банку; резидентом з поточного рахунку в національній валюті на інвестиційний рахунок в національній валюті іноземного інвестора. Купівля іноземної валюти з метою повернення нерезидентам прямих інвестицій, а також доходів, прибутків, інших коштів, отриманих від інвестиційної діяльності в Україні здійснюється згідно з Положенням про порядок та умови торгівлі іноземною валютою, затвердженим постановою Правління НБУ від 10.08.2005 р. №281.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.