Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Інші питання щодо валютного законодавства (іноземні інвестиції, готівкова валюта тощо) »

Як визначається вартість іноземної інвестиції у майновій формі, що зазначається в інформаційному повідомленні про фактичне внесення іноземних інвестицій, якщо іноземний інвестор здійснює внесення таких інвестицій частками?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 18 Закону України від 19 березня 1996 року №93/96-ВР "Про режим іноземного інвестування" (далі – Закон №93) майно, що ввозиться в Україну як внесок іноземного інвестора до статутного капіталу підприємств з іноземними інвестиціями (крім товарів для реалізації або власного споживання), звільняється від обкладення митом. При цьому митні органи здійснюють пропуск такого майна на митну територію України на підставі виданого підприємством простого векселя на суму мита з відстроченням платежу не більш як на 30 календарних днів з дня оформлення ввізної вантажної митної декларації. Порядок видачі, обліку і погашення векселів, виданих під час ввезення в Україну майна як внеску іноземного інвестора до статутного фонду підприємства з іноземними інвестиціями, регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 7 серпня 1996 року №937, і передбачає, що погашення векселя здійснюється на підставі документів, визначених у п. 7 цього Порядку, зокрема, копії ввізної вантажної митної декларації на майно. Тобто, якщо внесення іноземних інвестицій у майновій формі здійснюється частками, то ВМД оформляється на кожну окрему частку іноземних інвестицій. Після внесення частки іноземних інвестицій до статутного капіталу підприємства іноземний інвестор або уповноважена ним в установленому порядку особа повинна зареєструвати її. При цьому відповідно до Порядку заповнення інформаційного повідомлення про внесення іноземної інвестиції (додаток 2 Положення про порядок державної реєстрації іноземних інвестицій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 серпня 1996 року №928) у графі 5 інформаційного повідомлення відображається обсяг іноземної інвестиції в іноземній валюті (вартість майна в іноземній валюті, що зазначена в ВМД, яку оформлено при переміщенні частки іноземної інвестиції в майновій формі через митний кордон України) та у національній валюті України. Перерахування інвестиційних сум провадиться за офіційний курсом валюти України, визначеним Національним банком на дату фактичного внесення інвестиції.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.