Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Інші питання щодо валютного законодавства (іноземні інвестиції, готівкова валюта тощо) »

В який термін та з якою періодичністю платник податків може отримати довідку у податковому органі "Для здійснення операцій по перерахуванню резидентами коштів у гривнях за договорами (контрактами) з нерезидентами, які передбачають імпорт робіт, посл

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.4.3 Положення про відкриття та функціонування в уповноважених банках України рахунків банків-кореспондентів в іноземній валюті та в гривнях, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 26 березня 1998 року №118, у разі перерахування гривень за укладеними резидентами договорами (контрактами) з нерезидентами уповноважені банки з метою здійснення контролю за відповідністю операції чинному законодавству зобов'язані попередньо зарахувати кошти в гривнях на окремий аналітичний рахунок балансового рахунку 1919 "Інша кредиторська заборгованість за операціями з банками". З цього рахунку наступного робочого дня зазначені кошти можуть перераховуватися на користь нерезидента за умови отримання від клієнта всіх потрібних документів, передбачених цим Положенням, та довідки податкового органу, у якому резидент зареєстрований як платник податків, про те, що в клієнта немає заборгованості за платежами перед бюджетом на дату звернення (строк дії довідки 30 днів). Зазначена довідка має містити назву резидента, що здійснює перерахування на кореспондентський рахунок банку-нерезидента в гривнях, також номер, дату та предмет угоди, що є підставою для перерахування, суму перерахування, код ЄДРПОУ, код платника ПДВ та дані про наявність або відсутність заборгованості перед бюджетом. "Довідка для здійснення операцій перерахування резидентами коштів у гривнях за договорами (контрактами) з нерезидентами, які передбачають імпорт товарів (робіт, послуг)" щодо стану розрахунків з бюджетом надається органами ДПС за письмовою заявою платника податків, Довідка дійсна тільки одноразово для здійснення операцій по угоді зазначеній у довідці (лист ДПА України від 07.08.00 №10873/7/22-3117). Довідка надається у термін до 15 календарних днів, який встановлено для розгляду звернень установ, підприємств, організацій та громадян пп.4.2.7 та 4.2.11 п.4.2 Типової інструкції з діловодства в органах державної податкової служби, затвердженої наказом ДПА України від 01.07.98 р. №315 із змінами і доповненнями. Враховуючи вищевикладене, у разі перерахування резидентами гривень за договорами (контрактами) з нерезидентами, які передбачають імпорт товарів (робіт, послуг), платник податку має надати уповноваженому банку довідку податкового органу, у якому такий платник зареєстрований як платник податків, про відсутність заборгованості за платежами перед бюджетом. Довідка податковим органом надається у термін до 15 календарних днів і відображає стан розрахунку платника податків з бюджетом на дату видачі довідки і дійсна тільки одноразово для здійснення операцій по угоді зазначеній у довідці.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.