Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Інші питання щодо валютного законодавства (іноземні інвестиції, готівкова валюта тощо) »

Яким чином для заповнення графи 5 інформаційного повідомлення про внесення іноземної інвестиції перераховується в іноземну валюту іноземна інвестиція, отримана на рахунок підприємства у валюті України з інвестиційного рахунку інвестора, на який надійшла в

Надрукувати документ
25.08.2011

Особливості режиму іноземного інвестування на території України регламентується Законом України від 19 березня 1996 року №93/96-ВР "Про режим іноземного інвестування" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №93). При цьому, у разі здійснення інвестицій в Україну у грошовій формі іноземний інвестор має право відкрити інвестиційний рахунок та перерахувати на нього іноземну валюту із-за кордону (п.2.1 Положення про порядок іноземного інвестування в Україну, затвердженого постановою Правління НБУ від 10.08.05 №280). Відповідно до ст.13 Закону України від 19 березня 1996 року №93/96-ВР "Про режим іноземного інвестування" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №93) державна реєстрація іноземних інвестицій здійснюється Урядом Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями протягом трьох робочих днів після фактичного їх внесення у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України. Відповідно до п.3 Положення про порядок державної реєстрації іноземних інвестицій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.08.96 №928, для державної реєстрації іноземних інвестицій іноземний інвестор або уповноважена ним в установленому порядку особа подає органу державної реєстрації ряд документів, в тому числі інформаційне повідомлення про внесення іноземної інвестиції. При цьому, відповідно до Порядку заповнення інформаційного повідомлення про внесення іноземної інвестиції (додаток 2 Положення) у графі 5 інформаційного повідомлення відображається обсяг іноземної інвестиції, оцінений в іноземній конвертованій валюті та у валюті України перерахованою за офіційним курсом валюти України, визначеним Національним банком на дату фактичного внесення інвестиції. Враховуючи викладене, у графі 5 інформаційного повідомлення про внесення іноземної інвестиції відображається обсяг іноземної інвестиції в іноземній конвертованій валюті, що надійшов на інвестиційний рахунок нерезидента.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.