Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Інші питання щодо валютного законодавства (іноземні інвестиції, готівкова валюта тощо) »

Чи є іноземним інвестором ФО (нерезидент) яка проживає на митній території України та має ідентифікаційний номер, при внесенні ОФ до статутного фонду юридичної особи (резидента) та чи підлягає таке внесення реєстрації як іноземна інвестиція?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст.1 Закону України від 19 березня 1996 року №93/96-ВР "Про режим іноземного інвестування" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №93) іноземні інвестори – це суб'єкти, які провадять інвестиційну діяльність на території України, зокрема, фізичні особи - іноземці, які не мають постійного місця проживання на території України і не обмежені у дієздатності. Під іноземними інвестиціями розуміються цінності, що вкладаються іноземними інвесторами в об'єкти інвестиційної діяльності відповідно до законодавства України з метою отримання прибутку або досягнення соціального ефекту. Види іноземних інвестицій та форми здійснення іноземних інвестицій визначені відповідно статтями 2 та 3 Закону №93 "Про режим іноземного інвестування". Згідно зі ст. 1 Закону України від 4 лютого 1994 року №3929-XII "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №3929) іноземець - особа, яка не перебуває у громадянстві України і є громадянином (підданим) іншої держави або держав. Іноземці, відповідно до статті 3 Закону №3929, можуть у встановленому порядку іммігрувати в Україну на постійне проживання або прибути для працевлаштування на визначений термін, а також тимчасово перебувати на її території. Іноземці та особи без громадянства, які іммігрували на постійне проживання або прибули для тимчасового працевлаштування, отримують посвідки відповідно на постійне або тимчасове проживання. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на іншій законній підставі, вважаються такими, що тимчасово перебувають в Україні. Вони зобов'язані в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України, зареєструвати свої паспортні документи і виїхати з України після закінчення відповідного терміну перебування. Враховуючи викладене, фізична особа – іноземець може бути інвестором у разі, якщо не має постійного місця проживання на території України, тобто не отримала відповідно до норм чинного законодавства України дозвіл на імміграцію та не має належним чином оформленої посвідки на постійне проживання в Україні, та здійснює інвестування у виді та формі, що визначені статтями 2 та 3 Закону №93.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.