Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Зовнішньоекономічна діяльність та валютний контроль » Відповідальність »

Чи має змогу суб'єкт ЗЕД, яким здійснено експорт або імпорт робіт, послуг за бартерним договором, виправити помилку у невірно наданій ним інформації органу ДПС про факт здійснення даної операції та яка відповідальність передбачена в цьому випадку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.4 ст.3 Закону України "Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності" від 23 грудня 1998 року №351-XIV (далі - Закон) суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності України, які здійснили експорт або імпорт робіт, послуг за бартерним договором, зобов'язані протягом п'яти робочих днів з дня підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт чи надання послуг, повідомити органи державної митної служби України (якщо імпортуються або експортуються за даним договором товари) або органи державної податкової служби України (якщо імпортуються або експортуються за даним договором роботи чи послуги) про факт здійснення експорту товарів (робіт, послуг). Неподання або несвоєчасне подання такої інформації тягне за собою нарахування пені у розмірі одного відсотка вартості експортованих товарів (робіт, послуг) за кожний день прострочення. Загальний розмір нарахованої пені не може перевищувати вартості експортованих товарів (робіт, послуг). При цьому, стягнення податковими органами пені, нарахованої в іноземній валюті, необхідно здійснювати у грошовій одиниці України за валютним курсом Національного банку України на день виникнення заборгованості. Порядок повідомлення органів державної податкової служби суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності про здійснення товарообмінних операцій на виконання п.4 ст.3 Закону затверджено наказом ДПА України від 26.08.03 №404 (далі – Наказ №404). Відповідно до Наказу №404 подання інформації до органів державної податкової служби України здійснюється за встановленою формою у двох примірниках. Один примірник залишається для обліку та контролю в органах державної податкової служби України. На другому примірнику ставиться штамп органу податкової служби, до якого подається повідомлення, і він залишається в учасника зовнішньоекономічного контракту - резидента України. При цьому, дата повідомлення - день фактичного подання повідомлення до відповідного органу державної податкової служби, а в разі надсилання повідомлення поштою - дата відправлення повідомлення, зазначена відділенням поштового зв'язку в поштовому повідомленні про вручення поштового відправлення та на конверті. Наказ №404 не передбачає механізм виправлення помилок в повідомленні про експорт або імпорт робіт, послуг за бартерним договором.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.