Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Обов’язки суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та безготівковій формі »

Діє до 10.04.2009. Чи потрібно застосовувати РРО, якщо суб’єкт господарювання за готівку здійснює продаж основних засобів?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до статті 8 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” зі змінами та доповненнями та Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 7 „Основні запаси”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 р. № 92 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.05.2000 р. за № 288/4509 (далі – ПБО 7) надано визначення основних фондів. Згідно із ПБО 7 основні засоби - матеріальні активи, які підприємство утримує з метою використання їх у процесі виробництва або постачання товарів, надання послуг, здавання в оренду або здійснення адміністративних і соціально-культурних функцій, очікуваний строк корисного використання яких більше одного року, який вилучається з активів у разі його вибуття внаслідок продажу, безоплатної передачі. При продажу товарів (наданні послуг) суб'єкти господарської діяльності (юридичні та фізичні особи) зобов'язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (ст. 1 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" зі змінами та доповненнями (далі – Закон)). Крім того, згідно з пунктом 1 статті 3 Закону суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за готівку при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані проводити розрахункову операцію на повну суму покупки (надання послуг) через зареєстровані, опломбовані, переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів. Враховуючи вищезазначене, у разі продажу за готівкові кошти матеріальних цінностей, що були вилучені з активів (списані з балансу) у зв'язку з їх продажем, які не є продукцією власного виробництва, суб'єкти господарської діяльності зобов'язані проводити розрахункові операції через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій або здійснювати такі розрахункові операції у безготівковій формі через установи банків. При цьому, з даного питання надано роз’яснення листом ДПА України від 26.07.2006 р. № 14109/7/23-8017 „Про продаж основних фондів”.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.