Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Обов’язки суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та безготівковій формі »

Яким чином ЮО повинна проводити розрахунки через РРО за товари, які отримує покупець за допомогою подарункового сертифіката?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 11. ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями (далі – Закон), суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій з використанням режиму попереднього програмування найменувань, цін товарів (послуг) та обліку їх кількості. Згідно із п. 3.2 р. 3 Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. № 105/5296 із змінами та доповненнями, фіскальний касовий чек на товари (послуги) (далі – касовий чек) - це розрахунковий документ, надрукований реєстратором розрахункових операцій при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги). Касовий чек, який отримує покупець повинен містити такі обов’язкові реквізити як позначення форми оплати „безготівкова” та суму коштів за даною формою оплати. Суть застосування торгових сертифікатів полягає в тому, що покупець, придбаваючи товари на певну суму, має змогу придбати за готівковий розрахунок сертифікат. Надалі такі сертифікати згідно з умовами їх випуску можуть бути обмінені протягом певного часу на товари, що відповідають номіналу сертифіката. Торговельне підприємство повинне документально обґрунтувати застосування таких сертифікатів. Зокрема, необхідно розробити положення про застосування сертифікатів, наказ про випуск і продаж товарів із застосуванням сертифікатів, порядок розміщення сертифікатів, порядок розміщення сертифікатів і їх обміну на товари. Зазначена інформація повинна бути публічною та доступною покупцям.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.