Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Обов’язки суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та безготівковій формі »

ІІ. Чи мають право суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів та багажу, при продажу квитків у кіосках та салонах транспортних засобів використовувати книги обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки і чи підлягають ці книжк

Надрукувати документ
25.08.2011

(Початок див.І.). Повна: ..... Такий Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336 (зі змінами та доповненнями) (далі – Перелік №1336). Відповідно до пункту 10 Переліку №1336 дозволено, зокрема, проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням РК та КОРО при продажу квитків у кіосках та салонах транспортних засобів для проїзду в міському, приміському та міжміському електротранспорті, міжміському автотранспорті, на морських і річкових суднах. Згідно з пунктами 2.1 та 2.2 розділу 2 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 №614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 за №106/5297, (далі – Порядок №614) реєстрація КОРО здійснюється в органі ДПС за місцезнаходженням (місцем проживання) СПД. Якщо, згідно з чинним законодавством розрахунки можуть проводитися без застосування РРО, КОРО реєструється на окрему господарську одиницю, депо підприємства електротранспорту, а при наданні послуг пасажирським автомобільним транспортом - на кожного кондуктора або, за рішенням СПД, на кожний транспортний засіб. Слід зауважити, що з 29.05.2009 набрав чинності наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 23.04.2009 №450 „Про затвердження Порядку оформлення пасажирських перевезень на транспорті”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30.04.2009 за №385/16401 (далі – Порядок №450). Згідно з пунктом 5 Порядку №450 оформлення послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на різні види транспорту міжміського та міжнародного сполучення здійснюється продавцем у пунктах продажу маршрут-квитанцій згідно з правилами надання послуг з перевезення пасажирів відповідними видами транспорту та цим Порядком. Відповідно до пункту 7 Порядку №450 продавцям забороняється надавати послуги з оформлення перевезень пасажирів та їх багажу у пунктах продажу маршрут-квитанцій, які не обладнані програмно-технічними засобами їх продажу (реєстраторами розрахункових операцій, технічними засобами зв'язку з автоматизованою системою розрахункового центру тощо) і відповідність яких діючим вимогам та стандартам не підтверджена в установленому порядку. Надрукована маршрут-квитанція підлягає обов'язковій реєстрації шляхом роздрукування за допомогою РРО у правому нижньому куті маршрут-квитанції фіскального касового чека, який підтверджує реєстрацію розрахункової операції на повну суму вартості пасажирського перевезення (з відображенням у касовому чеку складових суми вартості за кожною ставкою податку на додану вартість окремо). У разі технічної неможливості друкування РРО фіскального касового чека у правому нижньому куті маршрут-квитанції друкування такого чека здійснюється на зворотній стороні маршрут-квитанції. Маршрут-квитанція, яка не містить роздрукованого РРО фіскального касового чека, не є розрахунковим документом та не підтверджує факт укладання договору на перевезення пасажира та його багажу. Крім того, згідно з пунктів 2, 3 Порядку №450, Порядок є складовою правил надання послуг з перевезення пасажирів відповідними видами транспорту та застосовується як альтернативний механізм поряд з чинними нормативно-правовими актами, що регулюють питання надання послуг з перевезення пасажирів (багажу) відповідними видами транспорту, а також діє в частині, що не суперечить міжнародним договорам України. Цей Порядок поширюється на фізичних та юридичних осіб, які мають намір замовити послугу з оформлення перевезень пасажирів та їх багажу, що надаються УДППЗ "Укрпошта", іншими суб'єктами господарювання, а також на перевізників, розрахунковий центр та продавців.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.