Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Обов’язки суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та безготівковій формі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином ведеться облік товару та готівки на місці здійснення розрахунків (окремо кожним працівником чи записують в одну книгу), якщо у ФОП – платника ЄП на торговій точці одночасно працюють декілька найманих працівників та на кожного

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 8 Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом ДПА України від 29.10.99 № 599, для визначення результатів власної підприємницької діяльності на підставі хронологічного відображення здійснених господарських і фінансових операцій платник єдиного податку веде Книгу обліку доходів і витрат згідно із додатком № 10 до Інструкції про прибутковий податок з громадян, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 21.04.93 № 12. При цьому, обов'язковому заповненню підлягають лише графи "період обліку", "витрати на виробництво продукції", "сума виручки (доходу)", "чистий доход". Згідно з п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2000 № 507 "Про роз’яснення Указу Президента України від 3 липня 1998 р. № 727" книги обліку доходів і витрат додатково отримуються суб’єктом малого підприємництва — фізичною особою, яка провадить торговельну діяльність, на кожного найманого працівника, що займається реалізацією товарів. На найманих працівників, які не займаються реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) книги ф. № 10 заводити не потрібно. При цьому, при здійсненні реалізації товарів найманий працівник заповнює у Книзі обліку доходів та витрат ф. № 10 (далі – Книга) наступні графи: - гр. 1 „Період обліку” – відображається дата надходження виручки від реалізації; - гр. 6 „Виручка від реалізації” – зазначається сума фактично отриманої виручки. Враховуючи вищевикладене, якщо на торговій точці фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку одночасно працюють декілька найманих працівників, які здійснюють реалізацію товару, то сума виручки зазначається кожним працівником окремо після кожного факту продажу товару та в кінці дня підбивається підсумок по кожній Книзі окремо. Крім того, в листі ДПА України від 05.11.97 № 17-0117/10-8886 "Про порядок ведення книги ф. N 10" зазначено, що графи 1, 2, 3 та 7 Книги заповнюються громадянами на момент виготовлення продукції, наданих послуг, а також придбання усієї групи товарів і підраховуються лише в кінці кварталу для співвідношення сум між придбанням і реалізацією товарів для подання декларації про отримані суми доходу. Громадяни, які самостійно (безпосередньо) здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі, графи 1, 2, 3, 4, 5 і 6 заповнюють за кожний день реалізації з виведенням підсумків по закінченні кожного дня, при цьому в графі 2 „Кількість виготовленої продукції (наданих послуг)” зазначається товар, який призначено для продажу в цей день. Крім того, з метою уникнення порушення норм чинного законодавства у графі 2 Книги, які зареєстровані на найманих працівників, зазначати товар, який призначений для продажу в цей день. При цьому, незалежно від того, що у фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку на одній торговій точці працює декілька найманих працівників, перелік товару, який планується бути проданий протягом дня відображається у Книзі кожного працівника окремо.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.