Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Обов’язки суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та безготівковій формі »

У яких документах відображаються суми виплачених виграшів розповсюджувачем білетів державної лотереї, які були продані через електронну систему прийняття ставок, що контролюються у режимі реального часу Державним казначейством України?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 4 ст. 9 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" із змінами та доповненнями реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу білетів державних лотерей через електронну систему прийняття ставок, що контролюється у режимі реального часу Державним казначейством України. Однак, пп. 4.3.10 та пп. 4.3.11 п. 4.3 розділу 4 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства фінансів України від 12 грудня 2002 року № 128/1037, передбачено, що розповсюджувачі - фізичні особи при розповсюдженні лотерейних білетів повинні мати при собі книгу обліку розрахункових операцій, видану оператором. Розповсюджувачі (крім банків), у тому числі юридичні особи та фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, що сплачують єдиний податок, повинні відображати облік проданих лотерейних білетів та виплати виграшів у книзі обліку розрахункових операцій. Порядок ведення книги обліку розрахункових операцій при розповсюдженні державних лотерей затверджений наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614 "Порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок" із змінами та доповненнями (далі – Порядок). Згідно п. 8.9 Порядку при розповсюдженні на одному місці проведення розрахунків державної лотереї одного виду може використовуватися книга обліку розрахункових операцій, форма якої наведена в додатку 3 до Порядку. Якщо розповсюджувачем є фізична особа – суб’єкт господарювання, який здійснює реалізацію, крім білетів державних лотерей, інших товарів, робіт, послуг з використанням книги обліку розрахункових операцій за додатком 3, то облік розрахункових операцій за реалізовані лотерейні білети можна вести в цій книзі без обов'язкового ведення книги обліку розрахункових операцій за формою додатка 4 (Книга обліку розрахункових операцій при розповсюдженні державних лотерей). Відповідно до п. 4 Методичних рекомендації з бухгалтерського обліку окремих операцій господарської діяльності з випуску та проведення лотерей затверджених наказом Міністерства фінансів України від 01.10.04 № 619 розповсюджувач подає оператору звіт, у строки обмовлені договором, про виконання робіт з розповсюдження лотерейних білетів (білетів лотереї, чеків гравця), у якому, зокрема, зазначається: вартість і кількість реалізованих лотерейних білетів (білетів лотереї, чеків гравця); сума виплачених виграшів безпосередньо розповсюджувачем; вартість і кількість анульованих лотерейних білетів (сплат участі у лотереї); сума комісійної винагороди та інше.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.