Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Граничний розмір річного обсягу 200 тис. грн. для спд, які мають право здійснювати розрахунки з застосуванням коро та рк

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи може ФОП на загальній системі оподаткування або ЮО проводити розрахункові операції без застосування РРО при здійснені роздрібної торгівлі через засоби пересувної торгівельної мережі (автомагазини, авторозвозки, автоцистерни, цистерни, бочки, бідони, ни

25.08.2011

СПД - фізичні особи на загальній системі оподаткування, або юридичні особи при здійснені роздрібної торгівлі через засоби пересувної торгівельної мережі, (автомагагазини, авторозвозки, автоцистерни, цистерни, бочки, бідони, низькотемпературні лотки-прилавки, візки розноски, лотки, столики), що розташовані за межами стаціонарних приміщень мають право проводити розрахунки без застосування РРО з використанням розрахункових книжок (РК) та книг обліку розрахункових операцій (КОРО) при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів складає менше 200 тис. грн. на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів СПД зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

Читати далі »

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування, або ЮО проводити розрахункові операції без застосування РРО при здійснені роздрібної торгівлі на території закритого військового гарнізону?

25.08.2011

СПД - фізичні особи на загальній системі оподаткування, або юридичні особи при здійснені роздрібної торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування на території закритих військових гарнізонів і містечок, а також військових частин, розташованих у межах сіл мають право проводити розрахунки без застосування РРО з використанням розрахункових книжок (РК) та книг обліку розрахункових операцій (КОРО) при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг) складає менше 200 тис. гривень на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів, СПД зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

Читати далі »

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування, або ЮО проводити розрахункові операції без застосування РРО при наданні на вокзалах у портах послуг носильниками з доставлення багажу пасажирів?

25.08.2011

СПД - фізичні особи на загальній системі оподаткування, або юридичні особи при наданні на вокзалах та у портах послуг носильниками з доставлення багажу пасажирів мають право проводити розрахунки без застосування РРО з використанням розрахункових книжок (РК) та книг обліку розрахункових операцій (КОРО) при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з надання послуг складає менше 200 тис. грн. на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій з надання послуг, СПД зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

Читати далі »

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування, або ЮО проводити розрахункові операції без застосування РРО при продажі страв та безалкогольних напоїв у буфетах вищих навчальних закладів, у їдальнях і буфетах підприємств УТОС та УТОГ?

25.08.2011

СПД - фізичні особи на загальній системі оподаткування, або юридичні особи при продажі страв та безалкогольних напоїв у буфетах вищих навчальних закладів, у їдальнях і буфетах підприємств УТОС та УТОГ мають право проводити розрахунки без застосування РРО з використанням розрахункових книжок (РК) та книг обліку розрахункових операцій (КОРО) при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів складає менше 200 тис. грн. на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів СПД зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

Читати далі »

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування, або ЮО проводити розрахункові операції без застосування РРО при наданні медичних послуг виїзними бригадами та вдома у замовника?

25.08.2011

СПД - фізична особа на загальній системі оподаткування, або юридична особа при наданні медичних послуг виїзними бригадами та медичне обслуговування вдома у замовника мають право проводити розрахунки без застосування РРО з використанням розрахункових книжок (РК) та книг обліку розрахункових операцій (КОРО) при провадженні діяльності у сфері громадського харчування при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з надання послуг складає менше 200 тис. грн. на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення річного обсягу розрахункових операцій з надання послуг, СПД зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

Читати далі »

Чи може сільськогосподарське підприємство платник фіксованого податку реалізовувати продукцію власного виробництва за готівку на ринках шляхом виїзної торгівлі з автомашин без застосування РРО?

25.08.2011

Здійснення сільськогосподарським підприємством реалізації продукції власного виробництва (крім підакцизних товарів) з автомашин шляхом виїзної торгівлі може проводитися без застосування реєстраторів розрахункових операцій, але з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, до досягнення таким суб’єктом граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій у сумі 200,0 тис. грн. на один суб’єкт господарської діяльності, у разі перевищення підприємство зобов’язане проводити розрахунки із застосуванням РРО.

Читати далі »

Чи повинен СПД (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) реалізовувати продукцію на ринках, ярмарках без застосовування РРО?

25.08.2011

При реалізації продукції на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу), дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів складає менше 200 тис. гривень на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів СПД зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО, та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

Читати далі »

В якому випадку при здійсненні виїзної торгівлі застосовується РРО та який порядок його використання?

25.08.2011

У разі перевищення граничного розміру (200 тис. грн. на один суб’єкт господарської діяльності) річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів через засоби пересувної торговельної мережі (автомагазини, авторозвозки) суб’єкт господарської діяльності зобов’язаний застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи можуть бібліотеки при наданні послуг проводити розрахункові операції без застосування РРО?

25.08.2011

При наданні послуг бібліотеками дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів складає менше 200 тис. гривень на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів СПД зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО, та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

Читати далі »

Чи мають право релігійні організації при продажу релігійно – обрядової атрибутики та наданні обрядових послуг проводити розрахункові операції без застосування РРО?

25.08.2011

Релігійні організації, які здійснюють продаж предметів релігійно - обрядової атрибутики та надають обрядові послуги, мають право здійснювати розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг) складає менше 200 тис. грн. на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів СПД зобов'язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати РРО та проводити розрахунки з застосуванням РРО.

Читати далі »

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування або ЮО проводити розрахункові операції без застосування РРО при провадженні діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг суб'єктами господарювання на території сіл і селищ міського типу, яки

25.08.2011

СГ - фізичні особи на загальній системі оподаткування, або юридичні особи при провадженні діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг суб'єктами господарювання на території сіл і селищ міського типу, яким згідно із Законом України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" надано статус гірських мають право проводити розрахунки без застосування РРО з використанням розрахункових книжок (РК) та книг обліку розрахункових операцій (КОРО) при умові, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів складає менше 200 тис. грн. на один суб'єкт господарської діяльності. У разі перевищення річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів суб’єкт господарювання зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати та проводити розрахунки з застосовуванням РРО.

Читати далі »

Чи передбачена гранична сума розрахункових операцій для ФОП – платників ЄП, які здійснюють роздрібну торгівлю товарами з використанням книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок?

25.08.2011

Згідно з постановою КМУ від 23.08.2000 № 1336 із змінами граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється для роздрібної торгівлі продовольчими товарами та пивом у пляшках і бляшанках за умови відсутності продажу інших підакцизних товарів, що здійснюється суб`єктами господарювання – фізичними особами, оподаткування доходів яких здійснюється відповідно до законодавства з питань оподаткування суб`єктів малого підприємництва (в тому числі шляхом отримання свідоцтва про сплату єдиного податку), яким дозволено проводити розрахункові операції без використання РРО з використанням РК та КОРО.

Читати далі »