Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Граничний розмір річного обсягу 200 тис. грн. для спд, які мають право здійснювати розрахунки з застосуванням коро та рк »

Чи повинен СПД (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) реалізовувати продукцію на ринках, ярмарках без застосовування РРО?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.3 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336, без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок і книг обліку розрахункових операцій може здійснюватися: - роздрібна торгівля на ринках, ярмарках (за винятком розташованих на їх території магазинів, кіосків, палаток, павільйонів, приміщень контейнерного типу). Згідно з п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336 із змінами і доповненнями, при реалізації продукції на ринках, ярмарках з лотка встановлений граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг) на один суб'єкта господарської діяльності в сумі 200 тис.грн. У разі перевищення зазначеного граничного розміру застосування реєстраторів розрахункових операцій є обов'язковим. Відповідно до п.2 Додатку до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2001 року №121 "Про терміни переведення СПД на облік розрахункових операцій у готівковій та безготівковій формі із застосуванням РРО", у разі перевищення граничного розміру розрахункових операцій, суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний в місячний термін з дати перевищення річного обсягу розрахункових операцій зареєструвати реєстратор розрахункових операцій та проводити розрахунки з застосовуванням реєстратора розрахункових операцій.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.