Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Спд, які мають право здійснювати розрахунки з застосуванням коро та рк, для яких граничний розмір не встановлено

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи повинен суб'єкт господарювання (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування), який надає побутові послуги за готівку вдома у замовника з ремонту та встановлення побутових машин і приладів, радіоелектронної апаратури, телеантен, ремонту і складання меб

25.08.2011

Надання побутових послуг за готівку вдома у замовника, можна проводити розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи повинен суб`єкт господарювання (ЮО або ФОП на загальній системі оподаткування) застосовувати РРО при наданні послуг з газопостачання, водопостачання, водовідведення і теплопостачання в селах за умови проведення розрахунків вдома у споживача?

25.08.2011

При наданні послуг з газопостачання, водопостачання, водовідведення і теплопостачання в селах, суб`єкт підприємницької діяльності має право проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій за умови проведення розрахунків вдома у споживача, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи необхідно використовувати КОРО при продажі квитків у кіосках та салонах транспортних засобів для проїзду в міському, приміському та міжміському електротранспорті, міжміському автотранспорті, на морських і річкових суднах, а також продаж у кіосках телеф

25.08.2011

При продажі квитків у кіосках та салонах транспортних засобів для проїзду в міському, приміському та міжміському електротранспорті, міжміському автотранспорті, на морських і річкових суднах, а також продаж у кіосках телефонних карток, що застосовуються у таксофонних мережах дозволено проводити розрахункові операції, без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи необхідно суб'єкту господарювання (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) при проведенні розрахунків за приймання від населення вторинної сировини, застосовувати РРО?

25.08.2011

Розрахунки за прийняту від населення вторинної сировини (крім металобрухту) можна проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи необхідно суб'єктам господарювання (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) для організації прийому та обслуговування туристів в Україні, які проводять розрахунки у безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків), а тако

25.08.2011

Суб'єктам туристичної та екскурсійної діяльності, які проводять розрахунки у безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків), для організації прийому та обслуговування туристів в Україні, а також готівкові розрахунки за надані туристичні та екскурсійні послуги, за умови проведення їх за межами стаціонарних приміщень, дозволено здійснювати без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи повинні суб'єкти господарювання (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) при проведенні розрахунків з розносок та ручних візків у театрально-видовищних та спортивних закладах продаж булочних, кондитерських і порційних кулінарних виробів, морозива

25.08.2011

Продаж булочних, кондитерських і порційних кулінарних виробів, морозива, безалкогольних напоїв, сувенірів, іграшок і надувних кульок з розносок та ручних візків у театрально-видовищних та спортивних закладах здійснюються без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи повинні суб'єкти господарювання при наданні ритуальних послуг застосовувати РРО, за умови проведення розрахунків вдома у замовника?

25.08.2011

Готівкові розрахунки за надані ритуальні послуги дозволено проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій за умови, що розрахунки проводяться вдома у замовника, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи повинні суб'єкти господарювання (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) при продажу товарів з роносок і ручних візків, наданні послуг у салонах на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті, а на повітряних суднах, задіяних у м

25.08.2011

При продажу товарів з розносок і ручних візків, наданні послуг у салонах на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті за переліком, затвердженим Мінтрансом і погодженим з Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією, а на повітряних суднах, задіяних у міжнародних повітряних сполученнях, також продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів суб'єкти господарювання (юридичні або фізична особи на загальній системі оподаткування) мають право проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи потрібно застосовувати РРО при наданні побутових послуг з ремонту взуття, швейних та трикотажних виробів, виробів текстильної та шкіряної галантереї, радіоелектронної апаратури, побутових машин і приладів, металевих виробів та хімічного чищення, структ

25.08.2011

Суб’єкт підприємницької діяльності, фізична особа на загальній системі оподаткування що надає побутові послуги, має право проводити розрахунки з використанням розрахункових книжок та КОРО (зареєстрованих на кожний структурний підрозділ) незалежно від річного обсягу розрахункових операцій. При цьому слід дотримуватись встановленого обмеження щодо чисельності працюючих у кожному структурному підрозділу. Якщо загальна кількість працівників перевищує 2 особи, то при розрахунках зі споживачами такий суб'єкт повинен застосовувати реєстиратор розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи передбачено застосування спрощеної розрахункової квитанції та КОРО у разі приймання від населення вторинної сировини?

25.08.2011

При прийманні від населення вторинної сировини (крім металобрухту) суб’єкт господарювання має право при здійсненні розрахунків застосовувати спрощену квитанцію та використовувати належним чином зареєстровані книги обліку розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи має право страховий агент, який діє від імені страхової компанії, проводити розрахунки за послуги страхування за межами каси страховика без застосування КОРО та РК?

25.08.2011

Страхові агенти мають право проводити за межами приміщення страховика страхування майнових та особистих ризиків фізичних осіб, крім обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за додатковими договорами ("Зелена картка"), без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій. При обов'язковому страхуванні цивільної відповідальності власників транспортних засобів за додатковими договорами ("Зелена Картка") страхова компанія зобов'язана проводити розрахунки у касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою підприємства.

Читати далі »

Чи повинні суб'єкти господарювання (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) при наданні послуг з видачі дозволів на вилов риби і полювання використовувати книги обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки?

25.08.2011

При наданні послуг з видачі дозволів на вилов риби і полювання дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок. Граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій для даних послуг не встановлюється.

Читати далі »

Чи потрібно застосовувати РРО при продажу товарів і наданні послуг поштовими відділеннями та пунктами зв’язку в селах?

25.08.2011

Продаж товарів (за переліком, затвердженим Держкомзв'язку і погодженим із Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією) і надання послуг поштовими відділеннями та пунктами зв'язку в селах здійснюється без застосування реєстратора розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, при цьому граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу таких товарів (надання послуг) не встановлюється.

Читати далі »