Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Спд, які мають право здійснювати розрахунки з застосуванням коро та рк, для яких граничний розмір не встановлено »

Чи необхідно суб'єктам господарювання (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) для організації прийому та обслуговування туристів в Україні, які проводять розрахунки у безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків), а тако

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з пунктом 24 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 із змінами і доповненнями, суб'єкти туристичної та екскурсійної діяльності, які проводять розрахунки у безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків), для організації прийому та обслуговування туристів в Україні, а також готівкові розрахунки за надані туристичні та екскурсійні послуги, за умови проведення їх за межами стаціонарних приміщень, дозволено здійснювати без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій. Для форм і умов проведення діяльності, визначених п.24 цього Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.