Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Спд, які мають право здійснювати розрахунки з застосуванням коро та рк, для яких граничний розмір не встановлено »

Чи повинні суб'єкти господарювання (ЮО або ФО на загальній системі оподаткування) при продажу товарів з роносок і ручних візків, наданні послуг у салонах на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті, а на повітряних суднах, задіяних у м

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.15 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого Постановою Кабінетом Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336 із змінами і доповненнями (далі - Перелік), суб'єкти підприємницької діяльності мають право здійснювати розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при продажу товарів з розносок і ручних візків, надання послуг у салонах на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті за переліком, затвердженим Мінтрансом і погодженим з Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією, а на повітряних суднах, задіяних у міжнародних повітряних сполученнях, - також продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Згідно з п. 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336, „Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг„ із змінами і доповненням, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється. Відповідно до розділу ІІ п.1 Переліку товарів, які реалізуються з розносок і ручних візків, та видів послуг у салонах на залізничному, морському, річковому та повітряному транспорті, які надаються без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 18 лютого 2004 р. N 105, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 червня 2004 р. за N 752/9351 визначено що - у салонах повітряних суден при виконанні міжнародних рейсів мають право реалізовуватися: продукти харчування, готові до вживання, в упаковці, тарі, посуді; напої; пиво; засоби особистої гігієни; косметика; парфумерія; канцтовари; тютюнові вироби. при виконанні внутрішніх рейсів: - продукти харчування, готові до вживання, в упаковці, тарі, посуді; напої (крім алкогольних напоїв); пиво; засоби особистої гігієни; канцтовари. Таким чином реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів передбачена тільки на повітряних суднах при виконанні міжнародних рейсів. Для форм і умов проведення діяльності, визнаечних у п. 15 Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.