Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Спд, які мають право здійснювати розрахунки з застосуванням коро та рк, для яких граничний розмір не встановлено »

Чи потрібно застосовувати РРО при продажу товарів і наданні послуг поштовими відділеннями та пунктами зв’язку в селах?

Надрукувати документ
25.08.2011

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336, розробленою на виконання статті 10 Закону, затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Постанова №1336). Згідно з п.8 Постанови №1336 продаж товарів (за переліком, затвердженим Держкомзв'язку і погодженим із Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією) і надання послуг поштовими відділеннями та пунктами зв'язку в селах здійснюється без застосування реєстратора розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, при цьому граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу таких товарів (надання послуг) не встановлюється. Перелік товарів і послуг, при реалізації яких дозволяється проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій відділеннями та пунктами поштового зв'язку в селах затверджено наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України від 19.03.01 № 46 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 квітня 2001 р. за N 323/5514 із змінами і доповненнями, внесеними наказом Державного комітету зв'язку та інформатизації України від 8 вересня 2003 року N 170: 1. Тара та упаковка для поштових відправлень, фурнітура до них. 2. Паперобілові товари. 3. Друковані видання. 4. Мило туалетне й господарське. 5. Сірники й сіль. 6. Канцелярські товари. 7. Галантерейні, парфумерно-косметичні та санітарно-гігієнічні товари. 8. Синтетичні мийні засоби. 9. Тютюнові вироби. 10. Продовольчі товари (розфасовані, із зазначенням терміну використання): хліб і хлібо-булочні вироби, крупи, макаронні вироби, чай, кава, безалкогольні напої (включаючи мінеральні води), оцет. 11. Панчішно-шкарпеткові вироби. 12. Гумове та полімерне взуття. 13. Фототовари (фотоплівка, фотопапір, фоторамки, фотоальбоми). 14. Господарчі товари (свічки, поліетиленові тази, відра, бочки, посуд).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.