Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуВ якому органі ДПС необхідно зареєструвати РРО, якщо СПД зареєстрований на території однієї адміністративно - територіальної одиниці, а діяльність здійснює на території іншої адміністративно-територіальної одиниці?

25.08.2011

Реєстрація РРО здійснюється в органах ДПС за місцезнаходженням суб’єкта підприємницької діяльності. У разі використання РРО на території іншої адміністративно – територіальної одиниці його необхідно до початку використання взяти на облік в органі ДПС за місцем використання (крім РРО, що застосовуються на об'єктах виїзної торгівлі (надання послуг), та резервних РРО).

Читати далі »

Який порядок скасування реєстрації РРО?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.11 розділу 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.00 № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 107/5298 із змінами і доповненнями, ск...

Читати далі »

Чи зобов’язані СПД забезпечувати цілісність пломб на РРО при проведені розрахунків із споживачами?

25.08.2011

Відповідно до п. 4 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95 - ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями, суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснють розрахункові операції в готівковій а...

Читати далі »

Яким нормативним актом регламентується порядок реєстрації РРО?

25.08.2011

Порядок реєстрації РРО проводиться відповідно до вимог розділу 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування РРО за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. №614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 р. за № 107/5298 із змінами і доповненнями.

Читати далі »

Який порядок обліку розмінної монети на місці проведення розрахунків?

25.08.2011

Розмінна монета, отримана з каси підприємства або залишена в скриньці РРО з попереднього дня, має проводитися через РРО за допомогою операції „службове внесення”. Підтвердженням того, що відповідну суму внесено до РРО як розмінну монету, є Z-звіт, у якому відображається інформація про операцію „службове внесення”.

Читати далі »

Який порядок скасування помилково проведеної суми (помилково вибитого чеку) через РРО та які дані суми відобразити в Звіті про використання РРО та КОРО?

25.08.2011

Скасування помилково проведеної через РРО суми розрахунку здійснюється шляхом реєстрації від'ємної суми у разі забезпечення алгоритмом роботи РРО окремого накопичення у фіскальній пам'яті від'ємних сум розрахунків, або видачі коштів (скасування помилкової суми) за допомогою операції "службова видача", якщо РРО не забезпечує зазначеного накопичення. При цьому, при скасуванні помилково проведеної через РРО суми розрахунку необхідно скласти акт, де вказуються дані про помилкову суму та реквізити розрахункового документа. В акті необхідно зазначити: дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар (відмовляється від послуги); відомості про товар (послугу); суму виданих коштів; номер, дату і час видачі розрахункового документа, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги). Такий самий же акт складається при скасуванні помилково проведеної через РРО суми розрахунку, де вказуються дані про помилкову суму та реквізити розрахункового документа. Крім того, якщо протягом звітного місяця через реєстратор розрахункових операцій були зареєстровані помилково введені суми, то ці суми не включаються до граф 4 - 7 Звіту.

Читати далі »

Як відновити роботу РРО у разі його викрадення?

25.08.2011

У разі викрадання РРО для скасування реєстрації суб’єкт господарювання повинен надати органу ДПС копію відповідного документа органів внутрішніх справ. Для відновлення роботи суб’єкт господарювання повинен зареєструвати новий реєстратор розрахункових операцій. Порядок реєстрації реєстратор розрахункових операцій проводиться відповідно до вимог розділу 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування РРО за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. №614.

Читати далі »

Якій порядок реєстрації РРО підприємств, які мають мережу відокремлених філій?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який має мережу відокремлених філій, які взяті на податковий облік у місцевих органах державної податкової служби та самостійно сплачують податок на прибуток, можуть реєструвати реєстратори розрахункових операцій за місцезнаходженням цих філій.

Читати далі »

Чи необхідно реєструвати РРО на кожен об’єкт господарювання, якщо підприємство має декілька об’єктів господарювання на одну адресу, але різні приміщення (торгівля, надання послуг)?

25.08.2011

Суб’єкти господарювання, які мають з декілька об'єктів госпоарювання на одну адресу, але різні приміщення (торгівля, надання послуг) зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій на кожному місці проведення розрахунків.

Читати далі »

В яких випадках здійснюється опломбування РРО?

25.08.2011

Відповідно до п. 3.1. Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.01 за № 107/5298 із змінами та доповненнями, опломбуван...

Читати далі »

Які документи складаються при опломбуванні РРО та в який термін потрібно надавати СПД копію довідки про опломбування до органу ДПС?

25.08.2011

При опломбуванні реєстратора розрахункових операцій складається довідка у двох примірниках про опломбування реєстратора розрахункових операцій. Один примірник надається суб’єкту підприємницької діяльності, а другий зберігається у центрі сервісного обслуговування (в органі державної податкової служби), що здійснив опломбування. Копію довідки про опломбування реєстратора розрахункових операцій суб’єкт підприємницької діяльності повинен подавати до органу державної податкової служби за місцем обліку реєстратора розрахункових операцій не пізніше настання найближчого терміну подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстратора розрахункових операцій.

Читати далі »

За яких умов здійснюється розпломбування РРО?

25.08.2011

Відповідно до п. 3.4. Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.01 за № 107/5298 із змінами та доповненнями, розпломбу...

Читати далі »

Як оформити повернення готівки за товар ФО, якщо у скриньці РРО не вистачає готівкових коштів?

25.08.2011

Якщо у скриньці реєстратора розрахункових операцій недостатньо готівки, щоб повернути необхідну суму покупцеві, у цьому випадку касир повинен звернутися до бухгалтерії підприємства, щоб з каси видали певну суму готівки для повернення покупцю. Видача готівки із каси підприємства оформляється видатковим касовим ордером. Унесення готівки до скриньки реєстратора розрахункових операцій касир здійснює за допомогою операції „службове внесення”. Реєстрація видачі коштів у разі повернення товару здійснюється шляхом реєстрації від'ємної суми тільки в разі забезпечення алгоритмом роботи реєстраторів розрахункових операцій окремого накопичення у фіскальній пам'яті від'ємних сум розрахунків. Якщо реєстратор розрахункових операцій не забезпечує такого накопичення, то дозволяється реєструвати видачу коштів за допомогою операції "службова видача". При видачі коштів покупцеві при поверненні товару видається розрахунковий документ, який має бути надрукований реєстратором розрахункових операцій і мати форму №ФКЧ-2 - фіскальний касовий чек (видаткового чека). При цьому, якщо сума коштів, виданих при поверненні товару чи рекомпенсації раніше оплаченої послуги, перевищує 100 гривень, то матеріально відповідальна особа господарської одиниці або особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів

Читати далі »

Якщо операцію "службова видача" не було зроблено в кінці дня. Чи є це порушенням використання РРО?

25.08.2011

Внесення чи видача готівки з місця проведення розрахунків повинні реєструватись через РРО з використанням операцій "службове внесення" та "службова видача", якщо таке внесення чи видача не пов'язані з проведенням розрахункових операцій. Крім того, операція "службове внесення" використовується для реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків на момент реєстрації першої розрахункової операції, що проводиться після виконання Z-звіту. Непроведення через РРО реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків операцією „службове внесення” може призвести до порушення пункту 13 статті 3 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг”.

Читати далі »

I. Який порядок реєстрації та взяття на облік в органах ДПС РРО?

25.08.2011

Коротка: Реєстрація РРО здійснюється в органі ДПС безоплатно та не пізніше двох робочих днів з моменту подання суб’єктом господарювання: письмової заяви довільної форми, у якій зазначені сфера застосування та реквізити РРО (модифікація, заводський номер, версія програмного забезпечення, виробни...

Читати далі »

II. Який порядок реєстрації та взяття на облік в органах ДПС РРО?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Відповідно до пп. 2.2-2.5, 2.7 розділу 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. №614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 р. за №...

Читати далі »

Який порядок та терміни подання документів суб’єктом господарювання, для перереєстрації РРО, якщо змінено назву суб’єкта господарювання?

25.08.2011

Терміни подання документів суб’єктом господарювання (далі - СГ) для перереєстрації реєстраторів розрахункових операцій при зміні назви такого СГ законодавством не передбачено. СГ при зміні назви, повинен скасувати реєстрацію реєстратора розрахункових операцій та зареєструвати РРО в установленому порядку.

Читати далі »

Які документи повинен зберігати СПД, який застосовує РРО, у господарській одиниці?

25.08.2011

Відповідно до п. 4.6. розділу 4 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. № 107/5298 із змінами та доповненнями С...

Читати далі »

Який порядок перереєстрації РРО з метою використання його в іншій господарській одиниці?

25.08.2011

Для перереєстрації РРО з метою використання його в іншій господарській одиниці СПД подає до органу ДПС за місцем реєстрації РРО заяву довільної форми, у якій зазначена сфера застосування РРО, реєстраційне посвідчення з відміткою, при потребі, про зняття РРО з обліку, а також надати відповідні документи, зокрема, необхідно надати дозвіл місцевого органу виконавчої влади на розміщення господарської одиниці (договору оренди, іншого документа на право власності або користування господарською одиницею) та його копію, завірену відповідним чином; для реєстрації резервного РРО слід надати такі документи на кожну господарську одиницю, де буде використовуватися РРО.

Читати далі »

З яких підстав орган ДПС може відмовити в реєстрації (перереєстрації) РРО?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.14. розділу 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 107/5298 із змінами та доповненням...

Читати далі »

Який термін видачі довідки про реєстрацію РРО (КОРО), що знаходяться у місці торгівлі, для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями?

25.08.2011

Заяви суб’єкта господарювання про видачу довідки про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів, що знаходяться у місці торгівлі, для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Читати далі »

Який порядок реєстрації резервного РРО?

25.08.2011

Відповідно до пункту 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 №614 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 року за №107/5298, реєстрація РРО здійснюється на...

Читати далі »

Протягом якого терміну діє довідка про резервування фіскального номера РРО?

25.08.2011

Протягом п'яти робочих днів з моменту отримання довідки про резервування фіскального номера РРО суб’єкт підприємницької діяльності повинен забезпечити переведення РРО у фіскальний режим роботи, занесення фіскального номера РРО до фіскальної пам'яті, опломбування РРО в центрі сервісного обслуговування у відповідності до розділу 3 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги). У разі невиконання або несвоєчасного виконання дій, передбачених цим пунктом, довідка про резервування фіскального номера РРО вважається недійсною.

Читати далі »

Чи має право підприємство у разі тимчасового припинення діяльності не скасовувати реєстрацію РРО або не знімати його з обліку в органах ДПС та не роздруковувати щоденно Z - звіти?

25.08.2011

Нормами Закону № 265 та Наказу №614 не визначено вимог, щодо зняття суб'єктом господарювання з реєстрації в органах державної податкової служби реєстратора розрахункових операцій, у разі тимчасового припинення торгівельної діяльності. Відповідно до норм Закону №265, на час тимчасового припинення торговельної діяльності на торговій точці, магазині, суб'єкти господарювання зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій. У разі, якщо підприємство не здійснює діяльності у конкретні дні (вихідні, святкові), що підтверджується відповідним наказом по підприємству, то реєстратори розрахункових операцій не застосовуються. У робочі дні підприємства роздрукування фіскального звітного чеку є обов'язковим.

Читати далі »

Який порядок примусового скасування реєстрації РРО?

25.08.2011

Примусове скасування РРО здійснюється: а) по закінченні терміну служби: б) по закінченні термінів виведення з експлуатації РРО; в) у разі скасування державної реєстрації СПД; г) прийняття судом рішення про ліквідацію або банкрутство підприємства; д) про відсутність СПД за місцезнаходженням (місцем проживання) більше 3 місяців; е) при застосуванні РРО не за сферою застосування; ж) при виявленні невідповідності конструкції та (або) програмного забезпечення РРО модифікації, включеній до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій. Орган ДПС за місцем реєстрації РРО повинен попередити суб’єкта підприємницької діяльності (у випадках, передбачених пп.а-б) за місяць до настання терміну про необхідність скасування реєстрації РРО. Якщо СПД не виконує дій скасування реєстрації РРО, або його немає за місцезнаходженням (місцем проживання), то через місяць у Книзі реєстраторів розрахункових операцій здійснюється відповідний запис, після чого реєстрація РРО вважається скасованою.

Читати далі »

В якому випадку РРО вважається зареєстрованим?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.10 розділу 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 1 грудня 2000 року № 614, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 року за № 107/5298 із змінами і...

Читати далі »

Чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти на резервному РРО, якщо він не використовувався?

25.08.2011

Якщо резервний РРО протягом робочого дня не використовувався, то щоденне роздрукування Z-звіту чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Хто з учасників договору про спільну діяльність без створення ЮО між СПД повинен реєструвати РРО?

25.08.2011

Відповідно до ст. 1130 та 1131 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями за договором про спільну діяльність сторони (учасники) зобов'язуються спільно діяти без створення юридичної особи для досягнення певної мети, що не суперечить закону. Таким чином, ...

Читати далі »

Чи застосовується РРО в ГО, яка не зазначена в реєстраційному посвідченні?

25.08.2011

Реєстратор розрахункових операцій може застосовуватись тільки в тій господарській одиниці, назва та адреса якої зазначені в реєстраційному посвідченні, та у сфері застосування, визначеній Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій.

Читати далі »

Яка форма довідки про реєстрацію РРО (КОРО), що знаходиться у місці торгівлі, для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та які документи подає суб’єкт господарювання для її отримання?

25.08.2011

Документ, який свідчить про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій (електронного контрольно-касового апарату) - реєстраційне посвідчення РРО, а іншого документа чинними нормативними документами не передбачено. Враховуючи вищезазначене, суб’єктами господарювання для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями у якості довідки податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів надається завірена копія реєстраційного посвідчення реєстратора розрахункових операцій.

Читати далі »

Чи мають право суб’єкти господарювання здійснювати програмування РРО та видавати фіскальний касовий чек на російській мові або на мові національних меншин?

25.08.2011

Державною мовою в Україні є українська мова. Поряд з державною мовою при здійсненні повноважень місцевими органам виконавчої влади, органами Автономної Республіки Крим та органами місцевого самоврядування можуть використовуватися російська та інші мови національних меншин у межах і порядку, що визначаються законами України.

Читати далі »

Чи має право суб’єкт господарювання для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями надати завірену копію реєстраційного посвідчення РРО замість довідки про реєстрацію РРО (КОРО)?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями поряд із заявою надає виключно довідку про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), а не копію реєстраційного посвідчення РРО, незалежно від того, що дана копія може бути завірена. При цьому, форма довідки про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій) чинним законодавством не встановлена, тобто видається в довільній формі.

Читати далі »

Як здійснюється реєстрація РРО українського державного підприємства поштового зв’язку „Укрпошта”, державного підприємства спеціального зв’язку та державних територіально-галузевих об’єднань (підприємств) залізничного транспорту?

25.08.2011

: Згідно з абзацом 3 п.2.2 розділу 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 р. за № 107/5298 із змінами і допо...

Читати далі »

Який порядок дій особи, яка здійснює розрахунки, якщо через РРО замість операції продажу товару помилково проведена операція повернення цього ж товару?

25.08.2011

Якщо особою, яка здійснює розрахунки, замість операції продажу товару через РРО помилково проведена операція повернення цього ж товару, то з метою видачі особі, яка отримує товар, розрахункового документу на повну суму проведеної операції слід провести на РРО операцію продажу товару. Крім того, слід скласти акт про скасування помилково проведеної через РРО операції.

Читати далі »

Чи має право центр сервісного обслуговування вводити в експлуатацію, здійснювати технічне обслуговування та ремонт РРО, які належать філіям, дочірнім підприємствам або відокремленим підрозділам, якщо власником центру та зазначених юридичних осіб є один су

25.08.2011

Центр сервісного обслуговування не може вводити в експлуатацію, здійснювати технічне обслуговування та ремонт РРО юридичних осіб, які перебувають під спільним контролем з таким центром сервісного обслуговування.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Хто із учасників договору про спільну діяльність повинен реєструвати РРО, коли обов"язки із веденням бухгалтерського обліку покладено на всіх учасників договору?

25.08.2011

Облік результатів спільної діяльності ведеться платником податку, уповноваженим на це іншими сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів такого платника податку. Таким чином, РРО повинен реєструвати той учасник договору, на якого згідно умов договору про спільну діяльність покладено обов’язки ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Читати далі »

З якого терміну проводиться первинна реєстрація РРО, які створюють контрольні стрічки в електронній формі?

25.08.2011

Відповідно до ч.8 Прикінцевих положень Закону України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (далі- Закон №265) із змінами, внесеними Законом України від 02.12.2010 № 2756-УІ "Про внесення змін до...

Читати далі »

Який порядок перереєстрації РРО, у разі зміни місцезнаходження СГ, якщо така зміна пов’язана зі зміною адміністративного району?

25.08.2011

Відповідно до п.2.11 розділу 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 р. за №107/5298 із змінами і доповненнями...

Читати далі »

Чи необхідно здійснювати перереєстрацію РРО, якщо суб’єкт господарювання з прийняттям ПКУ буде обслуговуватись в інспекції по роботі з великими платниками податків?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який буде обслуговуватись в інспекції по роботі з великими платниками податків, повинен зареєструвати реєстратор розрахункових операцій за місцем податкового обліку.

Читати далі »

Чи необхідно здійснювати программування РРО з виділенням ПДВ по кожній товарній позиції ?

25.08.2011

Абзацом 5 пункту 2 Порядку обчислення і накопичення електронними контрольно-касовими апаратами сум податку на додану вартість, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1224, розробленого відповідно до підпункту б) пункту 201.11 статті 201 Податкового кодек...

Читати далі »

Чи зобов’язані суб’єкти господарювання друкувати контрольні стрічки та який термін зберігання контрольних стрічок?

25.08.2011

Суб’єкти господарювання зобов’язані друкувати або створювати в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років.

Читати далі »

Хто із учасників договору про спільну діяльність повинен реєструвати РРО, коли обов"язки із веденням бухгалтерського обліку покладено на всіх учасників договору?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 07, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детально...

Читати далі »

ІЯкий порядок реєстрації РРО та взяття його на облік в ОДПС?

25.08.2011

Реєстрація РРО здійснюється в органі ДПС безоплатно та не пізніше двох робочих днів з моменту подання суб’єктом господарювання: письмової заяви довільної форми, у якій зазначені сфера застосування та реквізити РРО (модифікація, заводський номер, версія програмного забезпечення, виробник або постачальник, дата виготовлення ); виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (якщо суб’єкт господарювання має зареєстровані в даному органі ДПС РРО чи КОРО, то копію виписки або витягу надавати не треба); копії документа, що підтверджує право власності РРО; паспорт на РРО; дозволу місцевого органу виконавчої влади на розміщення господарської одиниці (договору оренди, іншого документа на право власності або користування господарською одиницею); у разі реєстрації РРО, що був раніше зареєстрований іншим суб’єктом господарювання, необхідна довідка про скасування реєстрації. Узяття РРО на облік в органі ДПС за місцезнаходженням господарської одиниці здійснюється при поданні СГ реєстраційного посвідчення на РРО.

Читати далі »

ІІ Який порядок реєстрації РРО та взяття його на облік в ОДПС?

25.08.2011

Продовження (початок див. в частині І) Оригінали документів повертаються СГ, копії залишаються в органі ДПС. При реєстрації резервного реєстратора у правому верхньому кутку реєстраційного посвідчення робиться напис "Резервний", у першому рядку відповідної таблиці в посвідченні зазначаються назва...

Читати далі »

Який порядок та термін подання документів суб’єктом господарювання для перереєстрації РРО, якщо змінено назву суб’єкта господарювання або відбулась зміна адміністративного району?

25.08.2011

Коротка та повнеа відповіді ідентичні: Реєстрація (перереєстрація) реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) здійснюється у відповідності до Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12...

Читати далі »

Як провести скасування помилково проведеної суми через рро, якщо форма оплати помилково вказана як ”безготівка”?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 07, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної інф...

Читати далі »