Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій »

Чи має право суб’єкт господарювання для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями надати завірену копію реєстраційного посвідчення РРО замість довідки про реєстрацію РРО (КОРО)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок та механізм видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами визначається Законом України від 19 грудня 1995 року N 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" із змінами та доповненнями (далі - Закон № 481) та іншими нормативно-правовими актами. Статтею 15 Закону № 481 визначено, що роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами підприємницької діяльності всіх форм власності, в тому числі її виробниками, за наявності у них ліцензій. Ліцензія видається за заявою суб'єкта підприємницької діяльності, до якої додається копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності, засвідчена нотаріально або органом, який видав оригінал документа, довідка податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі. Крім цього, до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями передбачений додаток, у якому зазначається адреса місця торгівлі і вказується перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, що знаходяться у місці торгівлі. Довідка про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій) видається на підставі заяви суб’єкта господарювання, копії реєстраційного посвідчення, копії Свідоцтва про державну реєстрацію СПД. Враховуючи вищевикладене, суб’єкт господарювання для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями повинен надати виключно довідку про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), а не копію реєстраційного посвідчення РРО, незалежно від того, що дана копія може бути завірена. При цьому, форма довідки про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій) чинним законодавством не встановлена, тобто видається в довільній формі.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.