Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій »

Який порядок та термін подання документів суб’єктом господарювання для перереєстрації РРО, якщо змінено назву суб’єкта господарювання або відбулась зміна адміністративного району?

Надрукувати документ
25.08.2011

Коротка та повнеа відповіді ідентичні: Реєстрація (перереєстрація) реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) здійснюється у відповідності до Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.02.01 за №107/5298 із змінами і доповненнями (далі - Порядок). Терміни подання документів суб’єктом господарювання для перереєстрації РРО при зміні назви такого суб’єкта господарювання нормативно-правовими актами не передбачено Відповідно до п. 2.3 розділу 2 Порядку реєстрація РРО здійснюється на підставі письмової заяви суб’єкта господарювання довільної форми, у якій зазначені сфера застосування та реквізити РРО (модифікація, заводський номер, версія програмного забезпечення, виробник або постачальник, дата виготовлення), а також надання ним таких документів та їх копій, завірених підписом керівника і печаткою суб’єкта господарювання - юридичної особи або особистим підписом суб’єкта господарювання - фізичної особи: - копії свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання; - документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО; - паспорта (формуляра) на РРО; - дозволу місцевого органу виконавчої влади на розміщення господарської одиниці (договору оренди, іншого документа на право власності або користування господарською одиницею), для реєстрації резервного РРО слід надати такі документи на кожну господарську одиницю, де буде використовуватися РРО; - для суб’єкта господарювання, що надають послуги з перевезень пасажирів і багажу - ліцензії на право здійснення зазначеного виду діяльності; - у разі реєстрації РРО, що був раніше зареєстрований іншим суб’єктом господарювання, - довідки про скасування реєстрації. Згідно із п. 2.9 Порядку для перереєстрації РРО з метою використання його в іншій господарській одиниці суб’єкт господарювання подає до органу ДПС за місцем реєстрації РРО заяву довільної форми, у якій зазначена сфера застосування РРО, реєстраційне посвідчення з відміткою, при потребі, про зняття РРО з обліку, а також визначені п. 2.3 Порядку документи на господарську одиницю. Посадова особа органу ДПС вносить зміни до відповідного запису в Книзі реєстраторів розрахункових операцій та до реєстраційного посвідчення. У разі використання РРО на території іншої адміністративно-територіальної одиниці його необхідно до початку використання взяти на облік в органі ДПС за місцем провадження підприємницької діяльності. При цьому, у зв’язку із змінами, внесеними Законом України від 7 квітня 2011 року №3205-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи – підприємця", який набрав чинності 07.05.11, замість копії свідоцтва подається виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.