Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок реєстрації та ведення книги обліку розрахункових операцій на господарську одиницю

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи потрібно відображати в КОРО на господарську одиницю безготівкову форму розрахунків?

25.08.2011

Згідно чинного законодавства, книга обліку розрахункових операцій повинна містити інформацію щодо розрахункових операцій, проведених у готівковій та безготівковій формах.

Читати далі »

Чи повинен СПД на загальній системі оподаткування при торгівлі на ринку (сплата ринкового збору) використовувати КОРО та РК?

25.08.2011

Приватний підприємець, який працює за загальною системою оподаткування і здійснює на ринку торгівлю промисловими товарами з лотка, сплачуючи ринковий збір, має право не використовувати РРО за умови використання КОРО та розрахункової книжки.

Читати далі »

Який порядок реєстрації та взяття на облік в органах ДПС КОРО на господарську одиницю та наступних КОРО на РРО?

25.08.2011

Реєстрація першої книги ОРО на господарську одиницю здійснюється на підставі письмової заяви СПД довільної форми, де зазначається сфера діяльності, а також надання ним таких документів та їх копій, завірених підписом керівника і печаткою СПД – юридичної особи або особистим підписом СПД – фізичної особи: копії свідоцтва про державну реєстрацію СПД (якщо СПД має зареєстровані в даному органі ДПС книги ОРО на інші господарські одиниці чи РРО, то копія свідоцтва не потрібна); дозволу місцевого органу виконавчої влади на розміщення господарської одиниці (договору оренди, іншого документа на право власності або користування господарською одиницею); для СПД, що надають послуги з перевезень пасажирів і багажу, - ліцензії на право здійснення зазначеного виду діяльності. Оригінали документів повертаються СПД, копії залишаються в органі ДПС. Реєстрація другої та наступних книг ОРО на господарську одиницю або РРО здійснюється на підставі подання СПД письмової заяви довільної форми та довідки про реєстрацію книги ОРО. Порядку узяття книги ОРО на облік в органах ДПС за місцем провадження підприємницької діяльності здійснюється при поданні СПД довідки про реєстрацію книги ОРО, крім книг ОРО, зареєстрованих на транспортний засіб чи на об’єкт виїзної торгівлі.

Читати далі »

Як здійснюється реєстрація КОРО українського державного підприємства поштового зв’язку „Укрпошта”, державного підприємства спеціального зв’язку та державних територіально-галузевих об’єднань (підприємств) залізничного транспорту?

25.08.2011

Відповідно до пункту 2.1 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. №614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 року за №105/5296 із змінами та доповненнями, українське державне п...

Читати далі »

Який порядок використання КОРО зареєстрованої на господарську одиницю?

25.08.2011

Відповідно до п. 7.4 р. 7 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. № 614 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 року за №105/5296 із змінами та доповненнями, використання книги ...

Читати далі »

Яким чином сьогодні здійснюється облік розрахункових операцій, що використовуються при наданні послуг пасажирським автомобільним транспортом, якщо Інструкція про порядок обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від

25.08.2011

Порядок обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від перевезень пасажирів і багажу відноситься до компетенції Міністерства транспорту України.

Читати далі »

Чи дозволяється виправлення в КОРО, що використовується при розповсюдженні державних лотерей?

25.08.2011

Порядок виправлення записів у книзі обліку розрахункових операцій, що використовується при розповсюдженні державних лотерей, передбачений підпунктами 8.5 та 8.6 пункту 8 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.01 за №105/5296 із змінами та доповненнями.

Читати далі »

Які реквізити зазначаються в КОРО перед її реєстрацією на РРО та на господарську одиницю?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.4 р. 2 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000р. № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 року за №105/5296 із змінами та доповненнями, перед реєстрацією...

Читати далі »

Який порядок перереєстрації КОРО на господарську одиницю (депо, кондуктора)?

25.08.2011

Відповідно до підпункту 2.12 пункту 2 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 1 грудня 2000 року №614 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 року за №106/5297, (зі змінами та доповнення...

Читати далі »

Який порядок скасування КОРО?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.13 розділу 2 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 106/5297 із змінами і доповненнями, скасування реєс...

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність за втрату довідки про реєстрацію КОРО та реєстраційного посвідчення до РРО?

25.08.2011

Ні, не передбачена.

Читати далі »

Чи можна використовувати (реєструвати в ОДПС) книгу обліку розрахункових операцій з засобом контролю, дійсним до 10.11.2009 р.?

25.08.2011

У разі надання книги обліку розрахункових операцій (далі – книга ОРО) на реєстрацію до податкового органу після набрання чинності наказу ДПА України від 10.11.09 №625 "Про внесення змін до форми засобу контролю" із засобом контролю раніше затвердженої форми, зазначений засіб контролю вважається дійсним і не може бути підставою для відмови податкового органу в реєстрації книги ОРО.

Читати далі »

Чи можна використовувати засоби контролю для опломбування КОРО попереднього зразка, в зв'язку з введенням нових з 17.02.2010?

25.08.2011

У разі надання книги обліку розрахункових операцій на реєстрацію до податкового органу після набрання чинності наказу ДПА України від 17.02.10 №88 "Про внесення змін до форми засобу контролю" із засобом контролю раніше затвердженої форми, зазначений засіб контролю вважається дійсним і не може бути підставою для відмови податкового органу в реєстрації книги ОРО.

Читати далі »

Чи необхідно СГ зберігати оригінал довідки про реєстрацію КОРО на господарській одиниці?

25.08.2011

Суб'єкт господарювання повинен зберігати оригінал довідки про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій на господарській одиниці.

Читати далі »

Чи можна використовувати засоби контролю для опломбування РРО та КОРО і використовувати КОРО та РК, які опломбовані засобами контролю попереднього зразка, в зв'язку із затвердженням нової форми засобів контролю?

25.08.2011

Якщо засоби контролю відпущені суб'єктами госопдарювання у термін дії наказу № 625 (з 10.11.09 по 01.04.10) такі засоби контролюможуть використовуватись суб'єктами, для опломбування РРО, КОРО та РК до їх повного використання.

Читати далі »

З яких підстав орган ДПС може відмовити в реєстрації (перереєстрації) КОРО?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.14 розділу 2 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. №614, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.02.01 за №105/5296 із змінами та доповненнями, якщо органом ДПС прийн...

Читати далі »

Як здійснюється реєстрація КОРО українського державного підприємства поштового зв’язку „Укрпошта”, державного підприємства спеціального зв’язку та державних територіально-галузевих об’єднань (підприємств) залізничного транспорту, а також відкритого

25.08.2011

Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" може реєструвати книги ОРО за місцем розташування відособлених безбалансових виробничих підрозділів, які мають окремі поточні рахунки у місцевих відділеннях банків, як для власних потреб цих підрозділів, так і для підпорядкованих їм відділень поштового зв'язку. Зазначене поширюється також на Державне підприємство спеціального зв'язку та державні територіально-галузеві об'єднання (підприємства) залізничного транспорту, а також відкрите акціонерне товариство "Укртелеком".

Читати далі »

Який порядок реєстрації КОРО та РК на страхового агента?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 07, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної інф...

Читати далі »

Який порядок реєстрації та взяття на облік в ОДПС КОРО на господарську одиницю та наступних КОРО на РРО?

25.08.2011

Реєстрація першої книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) на господарську одиницю здійснюється на підставі письмової заяви суб'єкта господарювання (далі -СГ) довільної форми, де зазначається сфера діяльності, а також надання ним таких документів та їх копій, завірених підписом керівника і печаткою СГ – юридичної особи або особистим підписом СГ – фізичної особи: виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та ФОП(якщо СГ має зареєстровані в даному органі ДПС КОРО на інші господарські одиниці чи РРО, то виписка або витяг не потрібні); дозволу місцевого органу виконавчої влади на розміщення господарської одиниці (договору оренди, іншого документа на право власності або користування господарською одиницею); для СГ, що надають послуги з перевезень пасажирів і багажу, - ліцензії на право здійснення зазначеного виду діяльності. Реєстрація другої та наступних КОРО на господарську одиницю або РРО здійснюється на підставі подання СГ письмової заяви довільної форми та довідки про реєстрацію КОРО. Узяття КОРО на облік в органах ДПС за місцем провадження підприємницької діяльності здійснюється при поданні СГ довідки про реєстрацію КОРО.

Читати далі »