Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



В якому випадку складається акт про видачу коштів у разі використанні РК (які обов’язкові реквізити він повинен містити) та як відобразити в РК операцію видачі коштів у разі прийняття цінностей під заставу?

25.08.2011

Відповідно до пункту 9.4 розділу 9 Порядок реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 106/5297 із змінами і доповненнями, при здійсненні...

Читати далі »

Якщо при продажу товарів встановлюється знижка або надбавка відносно вартості одиниці виміру товару, чи необхідно загальну суму знижки (надбавки) вказувати на корінці та у відривній частині розрахункової квитанції?

25.08.2011

Відповідно до пункту 9.3 розділу 9 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 106/5297 із змінами і доповненнями, якщо при прода...

Читати далі »

Які дії ФО у разі виявлення факту порушення цілісності засобу контролю на РК або виявленння факту опломбування підробленим засобом контролю?

25.08.2011

Відповідно до пункту 9.12 розділу 9 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 106/5297 із змінами і доповненнями, у разі поруше...

Читати далі »

Як платник ПДВ відображає в корінці розрахункової квитанції вартість реалізованих товарів або наданих послуг ?

25.08.2011

Якщо суб'єкт підприємницької діяльності є платником ПДВ, то в корінці розрахункової квитанції слід вказувати також суму, що оподатковується ПДВ за ставкою 20 %, крім спрощеної розрахункової квитанції. Якщо сума за ставкою ПДВ 20 % дорівнює повній сумі розрахунку, то в корінці можна вказувати тільки одну з цих сум.

Читати далі »

Чи дозволяється повторне використання розрахункових квитанцій, виправлення записів у квитанціях (в т.ч. помилково зроблених записів), вилучення з РК корінців розрахункових квитанцій?

25.08.2011

Відповідно до пункту 9.8 розділу 9 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 106/5297 із змінами і доповненнями, не дозволяєтьс...

Читати далі »

Який порядок використання РК?

25.08.2011

Відповідно до абзацу п`ятого пункту 9.6 розділу 9 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. №614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 106/5297 із змінами і доповненнями,...

Читати далі »

Як правильно заповнити розрахункову квитанцію у випадку повернення товару?

25.08.2011

При здійсненні операцій видачі коштів у випадку повернення товару сума розрахунку вказується в корінці й у відривній частині розрахункової квитанції з математичним знаком "-" (мінус). Якщо сума коштів, виданих при поверненні товару перевищує 100 гривень, то матеріально відповідальна особа господарської одиниці чи особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів. В акті необхідно вказати: дані документа, що встановлює особу покупця, що повертає товар ; данні про товар; суму виданих коштів; номер розрахункової квитанції, що підтверджує покупку товару.

Читати далі »

Як заповнюється реєстраційна сторінка РК?

25.08.2011

Відповідно до пункту 9.1 розділу 9 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за № 106/5297 із змінами і доповненнями (далі – Порядок...

Читати далі »

Який порядок реєстрації РК для РРО?

25.08.2011

Відповідно до пунктів 3.3-3.5 розділу 3 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. №614 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 р. за №106/5297 із змінами і доповненнями, пере...

Читати далі »

Який порядок реєстрації РК, що використовуються при розповсюдженні державних лотерей?

25.08.2011

Відповідно до пунктів 5.3-5.4 розділу 5 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. №614 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2001 р. за №106/5297 із змінами і доповненнями, реєс...

Читати далі »

Яким чином оформлюється сума готівки, що зберігається на місці проведення розрахунків у разі виходу з ладу РРО або відключення електроенергії?

25.08.2011

Сума готівки, що зберігається на місці проведення розрахунків до початку робочого дня, уноситься суб’єктом підприємницької діяльності протягом робочого дня або перебуває на місці проведення розрахунків на момент виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій чи відключення електроенергії записується у корінець розрахункової квитанції з поміткою "Службове внесення". Сума готівки, що вилучається суб`єктом підприємницької діяльності протягом робочого дня з місця проведення розрахунків, записується у корінець розрахункової квитанції з поміткою "Службова видача".

Читати далі »

Чи можна здійснювати на період виходу з ладу РРО або в разі відключення електроенергії розрахункові операції з використанням КОРО та РК якщо РК зареєстровані до іншої КОРО?

25.08.2011

Використання розрахункової книжки, на період виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій або в разі відключення електроенергії, здійснюється за наявності книги обліку розрахункових операцій з тим реєстратором розрахункових операцій, що був зазначений на титульній сторінці книги при її реєстрації.

Читати далі »

Який порядок заповнення відривної частини розрахункової квитанції?

25.08.2011

У корінці та у відривній частині розрахункової квитанції повинна вказуватись

Читати далі »

Який порядок реєстрації РК?

25.08.2011

Реєстрація розрахункової книжки здійснюється на підставі подання СПД письмової заяви довільної форми та довідки про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій, реєстрація здійснюється безоплатно в органі ДПС, де суб’єкт господарювання зареєстрував відповідну книгу обліку розрахункових операцій не пізніше двох робочих днів з моменту подання суб’єктом господарювання необхідних документів.

Читати далі »

Який порядок реєстрації РК, що використовуються при надані послуг міського та приміського пасажирського автомобільного транспорту та електротранспорту?

25.08.2011

Порядок реєстрації розрахункових книжок, що використовуються при наданні послуг міського та приміського пасажирського транспорту визначено у розділі 4 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614 та...

Читати далі »

Який порядок реєстрації РК при наданні послуг підприємств зв'язку?

25.08.2011

Відповідно до п.6.1 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 за №106/5297, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №614), реєстраці...

Читати далі »