Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Форма і зміст розрахункових документів »

Чи мають право сільські, селищні та міські ради при прийманні від суб’єктів господарювання коштів, для сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) видавати квитанцію за ф. № 10 та ф. № 24

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 17.1 ст. 17 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку податків і зборів (обов'язкових платежів), що надходять до бюджетів та до державних цільових фондів, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 12 травня 1994 року № 37 (далі – наказ № 37), бланками суворої звітності, облік яких ведеться у підрозділах обліку і звітності державних податкових органів, є квитанції про приймання податкових та неподаткових платежів (ф. № 10 та № 24), які замовляються, виготовляються, зберігаються та контролюються Державною податковою адміністрацією України згідно з порядком, що затверджується наказом ДПА України. Зазначені квитанції використовуються для одержання органами місцевого самоврядування платежів до бюджету від сільського населення. При цьому, згідно із наказом ДПА України від 16 вересня 2008 року N 596 „Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів” наказ № 37 втратив чинність. Таким чином, сплата податків, зборів (обов’язкових платежів) повинна проводитьсь через установи банків та почтові відділення.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.