Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Обов'язкові вимоги до реєстраторів розрахункових операцій, їх технічного обслуговування та ремонту, строк служби реєстратора

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи мають право СПД застосовувати РРО, які відсутні у Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій?

25.08.2011

Суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснють розрахункові операції зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій, що включені до Державного реєстру розрахункових операцій, з додержанням втановленого порядку їх застосування.

Читати далі »

Як можна відновити інформацію, що зберігалася у фіскальному блоці РРО, у разі виходу з ладу такого блока?

25.08.2011

Відновлення інформації у разі виходу з ладу фіскального блока РРО здійснюється лише виробником такого РРО.

Читати далі »

Чи мають право СПД самостійно проводити ремонт РРО?

25.08.2011

Суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції зобов’язані проводити технічне обслуговування та ремонт реєстраторів розрахункових операцій через центри сервісного обслуговування.

Читати далі »

Який строк служби РРО?

25.08.2011

Строк служби реєстраторів розрахункових операцій встановлює виробник цієї продукції. У випадку якщо виробником (постачальником) не встановлено строку служби (а це здебільшого стосується старих моделей касових апаратів), слід керуватися нормою щодо 7 років з моменту введення в експлуатацію, але не більше 9 років від дати випуску, строку служби апарата.

Читати далі »

У роботі автозаправних станцій в комп’ютерної системи апарата виникають збої, в результаті чого касовий апарат вибиває повернення. Чи є такі повернення порушенням?

25.08.2011

Cпеціалізований електронний контрольно-касовий апарат для автозаправних станцій повинен забезпечити автоматичне друкування видаткового чека: - у разі ненадходження до оперативної пам’яті фіскального блока інформації про об’єм відпущеного пального (у процесі його відпускання) або її надходження з дискретністю, що перевищує 1 літр; - у разі відновлення електроживлення, постачання якого припинилось у процесі відпускання пального. Електронний контрольно-касовий апарат повинен забезпечити автоматичне друкування видаткового чека на вартість фактично недоотриманого пального (при попередній оплаті замовленої дози пального) або чека оплати (при оплаті за фактично отримане пальне). Друкування касовим апаратом видаткового чека в усіх інших випадках свідчить про його несправність.

Читати далі »

Які РРО реєструються при наданні послуг у сфері грального бізнесу (при використанні столів для більярду, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них)?

25.08.2011

Суб’єкти підприємницької діяльності в разі здійснення розрахункових операцій при наданні послуг у сфері грального бізнесу при використанні столів для гри на більярду, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій, що включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій з додержанням встановленого порядку їх застосування.

Читати далі »

Чи дозволяється (в межах діючих фіскальних вимог або на підставі технічних умов) виконання та використання спеціалізованого реєстратора для АЗС, в якому паливно-роздавальні колонки (далі – ПРК) підключені до одного програмно-технічного засобу управління

25.08.2011

Технічні вимоги до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій затверджено Протокольним рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом від 27 червня 2002 року № 13. Вказаним документом не передбачено підключення за допомогою кабелю зв’язку до програмно-технічних засобів управління електронними паливо-роздавальними колонками (які розміщені в корпусі спеціалізованого реєстратора для АЗС) складових частин інших спеціалізованих реєстраторів для АЗС.

Читати далі »

Чи дозволяється (в межах діючих фіскальних вимог або на підставі технічних умов) виконання та використання спеціалізованого реєстратора розрахункових операцій для АЗС, в якому програмно - технічні засоби управління паливо-роздавальними колонками розміщуют

25.08.2011

Технічні вимоги до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій затверджено Протокольним рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом від 27 червня 2002 року № 13. Вказаним документом не передбачено підключення до програмно-технічних засобів управління паливо-роздавальними колонками інших реєстраторів, або інших програмно-технічних засобів, за допомогою яких здійснюється управління відпуском пального з паливо-роздавальних колонок.

Читати далі »

Якщо згідно з нормами Технічних вимог до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для АЗС програмно-технічні засоби управління ПРК – це електронні пристрої, які безпосередньо забезпечують зв'язок фіскального блоку спеціалізованого реєстрато

25.08.2011

Технічні вимоги до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій затверджено Протокольним рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом від 27 червня 2002 року № 13. Згідно вказаного документа програмно-технічні засоби управління ПРК є складовою частиною спеціалізованого реєстратора для АЗС і безпосередньо забезпечують зв’язок фіскального блоку реєстратора з ПРК шляхом передачі команд управління з фіскального блоку до ПРК. Технічні вимоги не передбачають встановлення іншого програмно-апаратного засобу між ПРК і спеціалізованим реєстратором для АЗС за межами корпусу цього реєстратора.

Читати далі »

Чи дозволяється виконання та використання спеціалізованих реєстраторів для АЗС, конструкція яких забезпечує можливість підключення до одних і тих же паливно-роздавальних колонок на одній АЗС двох і більше спеціалізованих реєстраторів, кожний з яких здійс

25.08.2011

Технічні вимоги до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій затверджено Протокольним рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом від 27 червня 2002 року № 13. Вказаний документ встановлює вимоги щодо керування відпусканням пального з паливно-роздавальних колонок одним спеціалізованим реєстратором розрахункових операцій для АЗС. Паралельна робота двох і більше спеціалізованих реєстраторів розрахункових операцій для АЗС, яка передбачає керування відпусканням пального з паливно-роздавальних колонок кожним таким реєстратором, не узгоджується з нормами цього документу.

Читати далі »

Хто має право здійснювати сервісне обслуговування та ремонт РРО?

25.08.2011

Центр сервісного обслуговування – суб`єкт підприємницької діяльності, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту реєстраторів розрахункових операцій.

Читати далі »

Яким чином визначається строк служби РРО у разі якщо виробник РРО визначив термін його експлуатації більше ніж 9 років і така модель апарату включена до Держреєстру?

25.08.2011

У випадку якщо виробником (постачальником) встановлено строк служби РРО більше ніж 9 років при визначенні строку служби РРО, слід керуватися нормою щодо семирічного з моменту введення в експлуатацію, але не більше дев’яти років від дати випуску, строк служби апарата, встановленою Порядком доопрацювання електронних контрольно-касових апаратів, затвердженим рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України від 30.11.99 №11.

Читати далі »