Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Обов'язкові вимоги до реєстраторів розрахункових операцій, їх технічного обслуговування та ремонту, строк служби реєстратора »

Чи дозволяється (в межах діючих фіскальних вимог або на підставі технічних умов) виконання та використання спеціалізованого реєстратора для АЗС, в якому паливно-роздавальні колонки (далі – ПРК) підключені до одного програмно-технічного засобу управління

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року № 1315, умовою включення моделі реєстратора до вказаного Державного реєстру є її відповідність встановленим фіскальним вимогам. Протокольним рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом від 27 червня 2002 року № 13 затверджено Технічні вимоги до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій, яким мають відповідати спеціалізовані реєстратори, призначені для застосування на автозаправних станціях (далі – Вимоги). Вказаний документ містить перелік вимог до спеціалізованого реєстратора для АЗС, його складу та конфігурації, режимів керування (блокування) реєстратором відпуском пального через паливно-роздавальні колонки та ін. Відповідно до пункту 4 Вимог до складу спеціалізованого реєстратора для АЗС повинні входити такі функціональні блоки: фіскальний блок; механізм друкування чеків, контрольної стрічки та звітів; програмно-технічні засоби управління паливо-роздавальними колонками (ПРК); індикатори клієнта та оператора; пристрій введення інформації (клавіатура). Пункт 5 Вимог містить обмеження, згідно якого фіскальний блок, механізм друкування чеків, контрольної стрічки та звітів, а також програмно-технічні засоби управління електронними ПРК повинні розміщуватися в єдиному корпусі спеціалізованого реєстратора для АЗС. Відповідно до пункту 10 Вимог спеціалізований реєстратор для АЗС повинен забезпечувати: формування фіскальним блоком команд управління дозволу (заборони) відпускання пального з ПРК, які надходять до програмно-технічних засобів управління ПРК; передачу від ПРК до фіскального блока інформації про об’єм відпущеного на поточний момент пального і відображення її на індикаторі оператора. Підключення за допомогою кабелю зв’язку до програмно-технічних засобів управління електронними ПРК (які розміщені в корпусі спеціалізованого реєстратора для АЗС) складових частин інших спеціалізованих реєстраторів дозволяє здійснювати відпуск пального за допомогою таких реєстраторів, що суперечить вказаним Вимогам.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.