Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Обов'язкові вимоги до реєстраторів розрахункових операцій, їх технічного обслуговування та ремонту, строк служби реєстратора »

Чи дозволяється (в межах діючих фіскальних вимог або на підставі технічних умов) виконання та використання спеціалізованого реєстратора розрахункових операцій для АЗС, в якому програмно - технічні засоби управління паливо-роздавальними колонками розміщуют

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року № 1315, умовою включення моделі реєстратора до вказаного Державного реєстру є її відповідність встановленим фіскальним вимогам. Протокольним рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом від 27 червня 2002 року № 13 затверджено Технічні вимоги до спеціалізованих електронних контрольно-касових апаратів для автозаправних станцій, яким мають відповідати спеціалізовані реєстратори, призначені для застосування на автозаправних станціях (далі – Вимоги). Вказаний документ містить перелік вимог до спеціалізованого реєстратора для АЗС, його складу та конфігурації, режимів керування (блокування) реєстратором відпуском пального через паливно-роздавальні колонки та ін. Відповідно до пункту 4 Вимог до складу спеціалізованого реєстратора для АЗС повинні входити такі функціональні блоки: фіскальний блок; механізм друкування чеків, контрольної стрічки та звітів; програмно-технічні засоби управління паливно-роздавальними колонками (ПРК); індикатори клієнта та оператора; пристрій введення інформації (клавіатура). Пункт 10 Вимог містить обмеження, згідно з яким формування команд управління дозволу (заборони) відпускання пального з ПРК, які надходять до програмно-технічних засобів управління ПРК, здійснюється виключно фіскальним блоком спеціалізованого реєстратора для АЗС. Підключення до програмно-технічних засобів управління ПРК (які розміщені в корпусі спеціалізованого реєстратора для АЗС) інших реєстраторів або інших програмно-технічних засобів, за допомогою яких здійснюється управління відпуском пального з ПРК, утворює паралельний канал відпуску пального за допомогою таких реєстраторів, що суперечить вказаним Вимогам.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.