Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Відповідальність за порушення вимог застосування реєстраторів розрахункових операцій »

За який період органи ДПС мають право застосовувати фінансові санкцій за порушення застосування РРО при проведенні комплексної (планової) перевірки (тобто відповідно до ст. 250 Господарського кодексу України або Закону № 2181)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Частиною другою ст. 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до статті 3 Закону України від 4 грудня 1990 року № 509-ІІІ „Про державну податкову службу України” із змінами та доповненнями (далі – Закон № 509) органи державної податкової служби України у своїй діяльності керуються Конституцією України, законами України, іншими нормативно-правовими актами органів державної влади, а також рішеннями Верховної Ради Автономної Республіки Крим і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування з питань оподаткування, виданими у межах їх повноважень. Відповідно до пункту 6 статті 10 Закону № 509 однією із функцій органів державної податкової служби є застосування та своєчасне стягнення сум фінансових санкцій. Крім того, це право закріплено за держаною податковою службою у Законі Україні від 3 липня 1995 року № 265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265). Разом із тим, обмеження строків застосування штрафних санкцій за порушення вимог щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій законодавчо не встановлено. Статтею 250 Господарського кодексу встановлені лише строки застосування адміністративно-господарських санкцій за порушення правил здійснення господарської діяльності. Проте, статтею 4 Господарського кодексу України зазначено, що фінансові відносини за участі суб’єктів господарювання, що виникають у процесі формування та контролю виконання бюджетів усіх рівнів, адміністративні та інші відносини управління за участі суб’єктів господарювання в яких орган державної влади або місцевого самоврядування не є суб’єктом, наділеним господарською компетенцією і безпосередньо не здійснює організаційно-господарських повноважень щодо суб’єкта господарювання не є його предметом регулювання цього Кодексу. У зв’язку з цим, обмеження строків застосування штрафних санкцій за порушення вимог щодо проведення розрахунків у готівковій та безготівковій формах законодавчо не встановлено, а строки застосування до суб’єктів господарювання адміністративно-господарських санкцій, передбачених статтею 250 Господарського кодексу України не поширюються на фінансові санкції, які застосовуються органами державної податкової служби до порушників Закону № 265.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.