Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Відповідальність за порушення вимог застосування реєстраторів розрахункових операцій »

Чи вважаються донараховані штрафні санкції за порушення вимог законодавства про РРО узгодженим податковим зобов’язанням, якщо платник податку звернувся до суду після настання граничного строку сплати таких штрафних санкцій?

Надрукувати документ
25.08.2011

Закон України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг” із змінами та доповненнями (далі – Закон №265) визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг і за порушення вимог останнього до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції, передбачені статтями 17-24 даного Закону. Відповідно до статті 25 Закону №265 суми фінансових санкцій, визначених статтями 17-24 цього Закону, підлягають перерахуванню суб’єктами господарювання до Держбюджету України в десятиденний термін з дня прийняття органами ДПС України рішення про застосування таких санкцій. Разом з тим, відповідно до пункту 5.4 Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій (далі – Порядок), затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 21.06.01 №253 (у редакції наказу ДПА України від 10.08.05 №328) та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06.07.01 за №567/5758, у разі звернення платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення податкового органу з дотриманням процедури апеляційного узгодження та за умови надходження до податкового органу ухвали суду про порушення провадження у справі за позовом платника податків не пізніше настання граничного строку сплати, зазначеного в податковому повідомленні, структурний підрозділ, який склав таке податкове повідомлення, у день отримання ухвали вносить відповідні дані до реєстру податкових повідомлень. При цьому, сума податкового зобов’язання виводиться з реєстру податкових повідомлень та обліковується в окремому реєстрі до закінчення процедури судового оскарження (на умовах апеляційного узгодження). Отже, при зверненні суб’єкта господарювання до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення органу державної податкової служби податкове зобов’язання вважається неузгодженим до розгляду судом справи по суті та прийняття відповідного рішення.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.