Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Відповідальність за порушення вимог застосування реєстраторів розрахункових операцій »

Який порядок застосування фінансової санкції, яка передбачена за незберігання книг обліку розрахункових операцій (КОРО) та розрахункових книжок (РК), якщо втрачено декілька КОРО, а саме: за кожну втрачену КОРО окремо чи одна штрафна санкція за усі втрачен

Надрукувати документ
25.08.2011

Законом України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) визначено, що книга обліку розрахункових операцій, прошнурована і належним чином зареєстрована в органах ДПС, містить щоденні звіти, які складаються на підставі відповідних розрахункових документів щодо руху готівкових коштів, товарів (послуг). Водночас відповідно до вимог Закону № 265 суб'єкти господарювання зобов'язані забезпечувати зберігання використаних книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок протягом трьох років після їх закінчення. Відповідно до вимог п. 7.5 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05.02.01 за № 106/5297, використання книги обліку розрахункових операцій, зареєстрованої на РРО, передбачає, зокрема, наявність такої книги на місці проведення розрахунків, де встановлено РРО, підклеювання фіскальних звітних чеків на відповідних сторінках книги; щоденне здійснення записів про рух готівки та суми розрахунків, при цьому дані за сумами, отриманими від покупців (клієнтів), та дані за сумами, виданими покупцям (клієнтам), записуються окремо. Відповідно до п. 3 ст. 17 Закону № 265 у разі незберігання книг обліку розрахункових операцій чи розрахункових книжок протягом встановленого терміну до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари, застосовується фінансова санкція у розмірі двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Згідно зі ст.26 Закону № 265 посадові особи та працівники торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, притягуються органами державної податкової служби до адміністративної відповідальності. Враховуючи вищевикладене, у разі встановлення факту щодо втрати книги обліку розрахункових операцій або розрахункових книжок до суб’єкта господарювання застосовується фінансова санкція згідно із п. 3 ст. 17 Закону № 265. При цьому, якщо суб’єкт господарювання встановлює факт щодо втрати декількох книг обліку розрахункових операцій або розрахункових книжок, то застосовується єдина фінансова санкція, незалежно від кількості втрачених книг.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.