Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок заповнення та подання звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книги обліку розрахункових операцій

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок заповнення Звіту про використання РРО та КОРО?

25.08.2011

Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)" складається в розрізі всіх реєстраторів розрахункових операцій, що зареєстровані суб’єктом підприємницької діяльності, та в розрізі книг обліку розрахункових операцій, зареєстрованих на господарську одиницю (депо, кондуктора, об'єкт виїзної торгівлі), які використовувались протягом звітного місяця з відповідним заповненням реквізитів суб’єкта підприємницької діяльності та граф звіту (з 1 по 7).

Читати далі »

Чи потрібно подавати до податкового органу звітність по РК, зареєстрованим на РРО, які використовувались у період виходу з ладу РРО або в разі тимчасового відключення електроенергії?

25.08.2011

У разі використання розрахункової книжки на період виходу з ладу РРО або в разі тимчасового відключення електроенергії звітність подається у складі , передбаченому для РРО . Звітність, пов’язана із застосування РРО надається у складі „Звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)” за формою № 3ВР-1, а при наданні звіту за останній місяць календарного року - з поданням додатково періодичних звітів за минулий календарний рік, надрукованих на кожному РРО. Звітність пов’язана з використання РК, подається у складі Звіту і Довідки про використання розрахункових книжок. Якщо є зареєстровані РРО та книги обліку розрахункових операцій, то відомості про суми розрахунків по РРО та книгам обліку розрахункових операцій можна відобразити у одному Звіті.

Читати далі »

Чи необхідно подавати Звіт про використання РРО та КОРО до органів ДПС у разі, якщо СПД зареєстрував РРО, але не здійснює господарської діляьності?

25.08.2011

Звітність, пов'язана із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, подається суб'єктами підприємницької діяльності щодо всіх зареєстрованих РРО, незалежно від застосування чи незастосування їх у звітному місяці до органу податкової служби не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця, за місцем реєстрації РРО.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачено подання уточнюючого Звіту про використання РРО та КОРО (РК)?

25.08.2011

Звітність за формою № ЗВР-1, пов'язана із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, подається до органу податкової служби не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця, за місцем реєстрації РРО. Подання уточнюючого Звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Який порядок відображення помилково введеної суми в Звіті про використання РРО та КОРО?

25.08.2011

Помилково введені через реєстратор розрахункових операцій суми до граф 4 – 7 Звіту не включаються. При цьому, необхідно скласти акт про відміну помилково проведеної суми розрахунку.

Читати далі »

Яким чином відображається у звіті про використання РРО та КОРО сума викрадених коштів з касового ящика РРО?

25.08.2011

У гр. 4 „Звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій (розрахункових книжок)” відображається

Читати далі »

Чи необхідно подавати періодичні звіти, надруковані на РРО за звітний місяць, разом зі звітом за формою № 3ВР-1?

25.08.2011

Періодичні звіти за минулий календарний рік (надруковані на кожному РРО обов’язково подаються із звітом (за формою 3ВР-1) за останній місяць календарного року. При цьому дозволяється подавати періодичні звіти разом із Звітом за перший місяць поточного календарного року.

Читати далі »

Чи необхідно суб’єктам господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти на підставі агентських угод з уповноваженими банками подавати до органів ДПС звіти про використання РРО?

25.08.2011

Суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти на підставі агентських угод з уповноваженими банками, зобов’язані, зокрема, проводити операції з купівлі-продажу іноземної валюти через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням у двох примірниках розрахункових документів, що підтверджують виконання цих операцій. Подання звітів про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби чинним законодавством на даний час не передбачено.

Читати далі »

Чи підлягає перенесенню останній день терміну подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, якщо він припадає на вихідний (святковий) день?

25.08.2011

Згідно чинного законодавства, якщо закінчення строку подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій та розрахункових книжок, припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.

Читати далі »

Чи передбачено подання до оганів ДПС звітів по використанню таксометрів?

25.08.2011

Власник таксометра повинен забезпечити щомісячне подавання до державної податкової інспекції за місцезнаходженням суб'єкта підприємницької діяльності звіту з використання таксометра до 15 числа місяця, наступного за звітним, незалежно від того, здійснювалась підприємницька діяльність чи ні.

Читати далі »

З якого терміну необхідно подавати звітність, пов'язану із застосуванням РРО та РК, по дротових або бездротових каналах зв'язку та копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків?

25.08.2011

Згідно з пунктом 7 статті 3 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, суб`єктам господарювання, які використовують при проведенні розрахунків реєстратори розрахункових операцій з електронною контрольною стрічкою, з 1 січня 2012 року буде дозволено подавати до органів державної податкової служби електронну звітність про застосування таких реєстраторів.

Читати далі »

Чи відноситься звітність, пов'язана із застосуванням РРО та розрахункових книжок, до податкової звітності згідно з нормами ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Звітність, пов'язана із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, не відноситься до податкової звітності.

Читати далі »

Чи передбачено подання уточнюючого "Звіту про використання РРО та КОРО (РК)"?

25.08.2011

Оскільки "Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)" не відноситься до податкової звітності в розумінні норм ПКУ, то подання уточнюючого Звіту чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Яка сума коштів зазначається в рядку ”Залишок попереднього авансу” Звіту про використання коштів виданих на відрядження або під звіт?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 07, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної інф...

Читати далі »