Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru Купить оригинальные анаболические стероиды - стероиды купить athletic24.com.ua.

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Гранична сума розрахунків та її обмеження у національній валюті

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 21.03.2011 На які види готівкових розрахунків не поширюється обмеження 10 тис.грн.?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.3 ст. 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 р. за № 40/10320 із змінами і доповненнями, ...

Читати далі »

Діє до 21.03.2011 Чи поширюється обмеження щодо розрахунків готівкою між підприємствами на розрахунки, які були проведені через РРО?

25.08.2011

Гранична сума готівкового розрахунку не повинна перевищувати 10 000 грн. для розрахунків в касі підприємства. Обмеження 10 000 грн. не розповсюджується на готівкові розрахунки проведені через належним чином зареєстрований РРО.

Читати далі »

Діє до 21.03.2011 Яка продукція вважається сільськогосподарською продукцією відповідно до Закону України від 24 червня 2004 року № 1877-IV "Про державну підтримку сільського господарства України" і чи можна за неї здійснювати розрахунки з посередниками на

25.08.2011

Відповідно до п. 2.3 ст. 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 р. за № 40/10320 із змінами і доповненнями,...

Читати далі »

Яка гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства з іншим підприємством на протязі дня?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.3 ст. 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004р. №637 гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним аб...

Читати далі »

Чи дозволяється розраховуватися власними готівковими коштами працівнику підприємства за придбані товарно-матеріальні цінності на виробничі (господарські) потреби в сумі понад 10 тис.грн.?

25.08.2011

Відповідно до п. 2.3 ст. 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004р. №637 гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним аб...

Читати далі »

Чи поширюється обмеження 10 тис. грн. на розрахунки, які проводяться із застосуванням платіжних карток?

25.08.2011

Вимоги до організації готівкових розрахунків викладені в пункті 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за № 40/10320 (зі змінами та доповненнями).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи поширюється обмеження 10 тис. грн. на готівкові розрахунки між підприємством (підприємцем) та особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність?

25.08.2011

Якщо особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, не зареєстровані як суб`єкти господарювання, то обмеження щодо граничної суми готівкових розрахунків, яке встановлено в розмірі 10 тис. грн., на дані розрахунки не поширюється.

Читати далі »

Чи має право підприємство розрахуватись готівкою протягом дня з декілька суб’єктами господарювання по 10 тис. грн. з кожним?

25.08.2011

Обмеження щодо кількості підприємств (підприємців) з якими дозволено здійснювати розрахункові операції в готівковій формі до 10 тис. грн. не передбачені, тобто підприємство може проводити готівкові розрахунки протягом дня з декілька підприємствами (підприємцями) по 10 тис. грн., за умови, що це різні підприємства (підприємці).

Читати далі »

Який розмір граничної суми передбачено при готівкових розрахунках між одним підприємством (підприємцем) та іншим, та чи включається до цієї суми платежі проведені через РРО?

25.08.2011

Гранична сума готівкових розрахунків при використанні реєстратора розрахункових операцій не розповсюджується на готівкові розрахунки проведені через належним чином зареєстрований реєстратор розрахункових операцій.

Читати далі »

З якої дати діють зміни до Закону України від 24 червня 2004 року № 1877-IV "Про державну підтримку сільського господарства України" в частині визначення сільськогосподарської продукції та переліку товарів, що належать до сільськогосподарської продукції?

25.08.2011

Зміни до Закону України від 24 червня 2004 року № 1877-IV "Про державну підтримку сільського господарства України" в частині визначення сільськогосподарської продукції та переліку товарів, що належать до сільськогосподарської продукції діють з 15.07.09.

Читати далі »

Чи передбачено обмеження у сумі 10 тис. грн. для суб’єків господарювання, які приймають готівку до каси підприємства?

25.08.2011

Обмеження у сумі 10 тисяч гривень для суб’єктів господарювання, які приймають готівку в касу, чинним законодавством не передбачено.

Читати далі »

Чи має право працівник підприємства під час відрядження за кордон здійснювати готівкові розрахунки у іноземній валюті за придбані товарно-матеріальні цінності для господарських потреб підприємства?

25.08.2011

Відповідно до ст. 7 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" у розрахунках між резидентами і нерезидентами в межах торговельного обороту використовується як засіб платежу іноземна валюта. Такі розрахунки здійснюють...

Читати далі »

Який розмір граничної суми передбачено при готівкових розрахунках між одним підприємством (підприємцем) та іншим, та чи включаються до цієї суми платежі проведені через розрахункові книжки або реєстратори розрахункових операцій?

25.08.2011

Обмеження щодо 10 000 грн. поширюється на готівкові розрахунки, які здійснюються тільки в касі підприємства (відображаються в касовій книзі) та не стосується розрахунків, які проводяться через належним чином зареєстровані розрахункові книжки або РРО.

Читати далі »

На які види готівкових розрахунків не поширюється обмеження 10 тис.грн.?

25.08.2011

Діє з 21.03.2011 Гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлена в розмірі 10000 (десять тисяч) гривень відповідно до постанови Правління Національного банку України від 9 лютого 2005 року № 32 „Про встановлення граничної суми готівкового розрахунку”. Зазначені обмеження не поширюються на: а) розрахунки підприємств (підприємців) з фізичними особами, бюджетами та державними цільовими фондами; б) добровільні пожертвування та благодійну допомогу; в) використання коштів, виданих на відрядження.

Читати далі »