Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Гранична сума розрахунків та її обмеження у національній валюті »

Чи дозволяється розраховуватися власними готівковими коштами працівнику підприємства за придбані товарно-матеріальні цінності на виробничі (господарські) потреби в сумі понад 10 тис.грн.?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 2.3 ст. 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004р. №637 гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлена в розмірі 10000 грн. відповідно до постанови Правління НБУ 09.02.2005р. №32 „Про встановлення граничної суми готівкового розрахунку”. Платежі понад зазначену граничну суму проводяться виключно в безготівковій формі. Кількість підприємств (підприємців), з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується. Якщо фізична особа, яка діє від імені юридичної особи, придбала за власні кошти товарно-матеріальні цінності для потреб підприємства у другого підприємства протягом одного дня по одному чи кількома платіжним документам на суму – понад 10,0 тис.грн, то такий розрахунок є порушенням п.2.3 глави 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637. При придбані працівником підприємства за власні готівкові кошти товарно-матеріальні цінності для потреб підприємства, який діє від імені юридичної особи, на такі розрахунки розповсюджуються вимоги Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за № 40/10320 із змінами та доповненнями, а саме, гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлюється відповідною постановою Правління Національного банку України. Платежі понад зазначену граничну суму-10,0 тис.грн (Постанова Правління Національного банку України від 9 лютого 2005р. № 32 „Про встановлення граничної суми готівкового розрахунку” проводяться виключно в безготівковій формі. Кількість підприємств (підприємців), з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується. Таким чином, якщо фізична особа придбала за власні кошти товарно-матеріальні цінності для потреб підприємства у другого підприємства (підприємця) протягом одного дня по одному чи кількома платіжним документам на суму – понад 10,0 тис.грн, то це являється порушенням п.2.3 Положення. Відповідні роз’яснення були надані листом Нацбанку України від 01.09.2006 року N 11-113/3225-9206.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.