Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Видача готівкових коштів у національній валюті під звіт

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Терміни видачі готівкових коштів під звіт?

25.08.2011

Відповідно до п.2.11 гл. 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637 із змінами та доповненнями, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за № 40/103...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В які строки підзвітна особа повинна відзвітуватися за витрачені готівкові кошти, які були видані їй на відрядження, або під звіт?

25.08.2011

Звіт про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт, надається до закінчення третього банківського дня, наступного за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт. За наявності надміру витрачених коштів їх сума повертається платником податку в касу або зараховується на банківський рахунок податкового агента платника податку, що їх надав, до або під час подання зазначеного звіту.

Читати далі »

Чи можна видати розмінну монету матеріально-відповідальній особі підприємства?

25.08.2011

Відповідно до норм Положення про ведення касових операційц у національній валюті в Україні, розмінна монета може бути видана лише особі, з якою укладено договір про повну матеріальну відповідальність.

Читати далі »

Чи можна видати на господарські потреби готівкові кошти, які були повернені робітником в касу підприємства не здаючи їх до установи банку?

25.08.2011

Готівкові кошти, які були повернуті робітником в касу підприємства, як залишок за авансовим звітом за результатами відрядження, можуть видаватися на господарські потреби за умови, що ці готівкові кошти були відповідним чином оприбутковані в касі підприємства.

Читати далі »

Який порядок використання корпоративних платіжних карток?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді щодо порядку використання корпоративного спеціального платіжного засобу Вам необхідно звернутися до Національного банку України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якої суми коштів застосовуються фінансові санкції (а саме, до повної суми чи тільки до частини не відзвітованої), якщо ФО при поданні Звіту за отримані кошти під звіт відзвітувала частково та не повернула її?

25.08.2011

Якщо фізична особа, яка отримала кошти під звіт і у встановлений термін подала Звіт про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт, але відзвітувала лише частково, то фінансова санкція у вигляді 25 % виданих під звіт сум застосовується до суб’єктів господарювання виключно в частині неповернутої (невідзвітованої) суми.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачені терміни повернення коштів підприємством працівнику, який витратив власні кошти на господарські потреби або у відрядженні?

25.08.2011

Питання відшкодування витрат, понесених працівником при придбанні товарів для підприємства, та інші питання правомірності використання власних готівкових коштів працівниками підприємства для вирішення виробничих (господарських) питань відносяться до майнових відносин між суб’єктом господарювання та працівником та регулюються Цивільним кодексом України. Нормами Положення №637 та Закону №889 не регулюються зазначені питання та не відносяться до компетенції державної податкової служби.

Читати далі »

Чи має право підзвітна особа, яка з поважних причин не може особисто здати Звіт про використання коштів, які були видані їй на відрядження, або під звіт, а також залишок невикористаних коштів передати за дорученням через іншу матеріально-відповідальну ФО?

25.08.2011

Відповідно до пп. 170.9.2 п. 170.9 ст. 170 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі – Звіт), подається за формою, встановленою центральним органом державної податкової служби, до закінчення п’ят...

Читати далі »

В які строки підзвітна особа надає Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт?

25.08.2011

Відповідно до пп. 170.9.2 п. 170.9 ст. 170 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV (далі - ПКУ) звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається за формою, встановленою центральним органом державної податкової служби, до закінчення п’ято...

Читати далі »

Чи передбачені терміни повернення коштів підприємством працівнику, який витратив власні кошти на господарські потреби або у відрядженні?

25.08.2011

Питання відшкодування витрат, понесених працівником при придбанні товарів для підприємства, та інші питання правомірності використання власних готівкових коштів працівниками підприємства для вирішення виробничих (господарських) питань відносяться до майнових відносин між суб’єктом господарювання та працівником та регулюються Цивільним кодексом України. Нормами Податкового кодексу України та Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні не регулюються зазначені питання та не відносяться до компетенції державної податкової служби.

Читати далі »

Які строки звітування підзвітної особи, яка витратила власні кошти на закупівлю товарів для потреб підприємства, та чи передбачена відповідальність за несвоєчасне звітування такої особи?

25.08.2011

У разі придбання працівником за власні готівкові кошти товарів для потреб підприємства, використання власних коштів у відрядженні, у визначені законодавством строки подається Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт. При цьому, оскільки чинним законодавством визначено строки звітування саме за одержані під звіт кошти на відрядження та на виконання цивільно-правових дій, а також установлено норму оподаткування надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження або під звіт та не повернених у встановлені строки, то у разі несвоєчасного подання Звіту при придбанні за власні кошти товарів для потреб підприємства (використанні власних коштів у відрядженні), фінансові санкції не застосовуються.

Читати далі »

Чи має право працівник надати кілька авансових звітів або здійснити виправлення у вже поданому звіті після повернення з відрядження (закінчення окремої цивільно-правової дії) у визначені терміни звітування?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 07, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної інф...

Читати далі »

Чи можна видати особі у відрядження за кордон національну валюту, яку він самостійно обміняє на іноземну валюту?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 07, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної інф...

Читати далі »