Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок оформлення касових операцій та ведення касової книги при здійсненні розрахунків у національній валюті »

Чи має право суб'єкт господарювання (ЮО або ФОП) перерахувати суму позики на особисту (зарплатну) картку найманого працівника?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до статті 1 Закону України від 5 квітня 2001 року № 2346-ІІІ „Про платіжні системи та переказ коштів в Україні” із змінами та доповненнями (далі – Закон), платіжна картка – спеціальний платіжний засіб у вигляді емітованої в установленому законодавством порядку пластикової чи іншого виду картки, що використовується для ініціювання переказу коштів з рахунка платника або з відповідного рахунка банку з метою оплати вартості товарів і послуг, перерахування коштів зі своїх рахунків на рахунки інших осіб, отримання коштів у готівковій формі в касах банків через банківські автомати, а також здійснення інших операцій, передбачених відповідним договором. Згідно з пунктом 15.1 статті 15 Закону операції з платіжними картками здійснюються з урахуванням вимог, встановлених законами України та нормативно-правовими актами Національного банку України. Правомірність здійснення операцій із зарахування грошових коштів на поточні рахунки (картрахунки) фізичних осіб у національній валюті України встановлено пунктом 3.1.7 підрозділу 3.1 розділу 3 Інструкції про порядок відкриття банками рахунків у національній та іноземній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 18.12.98 № 527 (далі – Інструкції). Відповідно до Інструкції на поточні рахунки в національній валюті фізичних осіб – резидентів зараховуються: – оплата праці, пенсії, допомоги, авторські гонорари за літературні роботи, музичні твори, витвори образотворчого мистецтва, за артистичну діяльність, наукові роботи та винаходи; – виплати страхових та викупних сум, позичок з особистого страхування, страхове відшкодування за майновим страхуванням: – орендна плата за найм житлових помешкань, рухомого і нерухомого майна; – відшкодування шкоди, заподіяної робітникам та службовцям каліцтвом або у разі втрати годувальника; – кошти в національній валюті за продану іноземну валюту; – кошти за реалізоване власне майно та за здану сільгосппродукцію; –інші надходження у випадках, що не суперечать чинному законодавству України. Враховуючи вищевикладене, обмежень щодо перерахування суми позики, яка надається суб’єктом господарювання своєму працівнику чинним законодавством не передбачено.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.