Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Відповідальність за порушення норм з регулювання обігу готівки »

Діє до 16.06.2009 Чи передбачена відповідальність суб’єктів господарювання за використання бланків прибуткових та видаткових касових ордерів, які не містять номер та серію?

Надрукувати документ
25.08.2011

Постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 року №809 „Про доповнення додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 №283” доповнено абзац п'ятий розділу II додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 №283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку" - після слова "ліцензії" словами "; ордери касові (прибуткові та видаткові)". Ця постанова набрала чинності з 1 січня 2008 року. Отже, з 1 січня 2008 року підприємства (підприємці) мають використовувати для оформлення касових операцій прибуткові або видаткові касові ордери, які відповідають вимогам бланків суворого обліку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 №283. У разі порушення підприємствами (підприємцями) порядку ведення касових операцій у національній валюті в Україні, до них застосовуються фінансові санкції відповідно до Указу Президента України від 12 червня 1995 року №436/95 „Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки”. Також, відповідно до ст.164? Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х - порушення правил ведення касових операцій тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню, тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Разом з тим, пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.08 №381 визначено, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 р. № 809 “Про доповнення додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. № 283”. Отже, з 17.04.08 підприємства (підприємці) для оформлення касових операцій мають використовувати прибуткові або видаткові касові ордери, типові форми яких, затверджені наказом Мінстату України від 15.02.96 р. N 51 "Про затвердження типових форм первинного обліку касових операцій".


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.