Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Відповідальність за порушення норм з регулювання обігу готівки »

Чи передбачена відповідальність у разі здійснення ФОП готівкових розрахунків з іншим (підприємцем) понад 10000 грн. протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Вимогами пункту 2.3 глави 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.04 №637 із змінами та доповненнями та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.05 за №40/10320, передбачено порівняння одержаної на кінець дня розрахункової суми із затвердженим лімітом каси для підприємств-юридичних осіб, які здійснювали протягом одного дня готівкові розрахунки з іншими підприємствами (юридичними особами) або підприємцями. При цьому, згідно з останнім абзацом п.2.7 Положення, підприємцям ліміт каси не встановлюється. Указ Президента України від 12.06.95 №436/95 „Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки" із змінами та доповненнями також визначає ряд порушень, серед яких перевищення граничної суми фізичною особою-підприємцем не міститься. Відповідно до листа Національного банку України від 30.11.09 №11-110/5407-22151 притягнути до відповідальності підприємця за здійснення готівкового розрахунку на суму більше 10000 гривень з іншим підприємцем протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами згідно з нормами Указу Президента неможливо.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.