Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з закупівлі-продажу іноземної валюти на підставі агентських угод »

Чи правомірні дії працівників органу ДПС у разі відмови платнику податків в реєстрації РРО з купівлі – продажу іноземної валюти та чи передбачені терміни повідомлення про це платника?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 2.17 р. 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затвердженого наказом ДПА України від 12.02.2004р. № 87, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2004р. за № 234/8833, у разі прийняття органом державної податкової служби рішення про відмову щодо реєстрації (перереєстрації) РРО або журналу використання РРО необхідно повідомити про це суб’єкт підприємницької діяльності не пізніше двох робочих днів з моменту подання ним необхідних документів. Підставою для відмови може бути: - відсутність модифікації РРО в Державному реєстрі РРО або її невідповідність сфері застосування; - вичерпання терміну служби РРО; - закінчення граничного терміну реєстрації за рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.