Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з закупівлі-продажу іноземної валюти на підставі агентських угод »

Який порядок перереєстрації РРО з купівлі-продажу іноземної валюти?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 2.8 р. 2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затвердженого наказом ДПА України від 12.02.04 N 87 та зареєстрованого в Мін’юсті України 20.02.04 за № 234/8833 (далі – Порядок), для перереєстрації РРО з метою використання його в іншому пункті обміну суб’єкт підприємницької діяльності подає до органу державної податкової служби за місцем реєстрації РРО заяву довільної форми із зазначенням сфери застосування, реєстраційне посвідчення з відміткою, при потребі, про зняття РРО з обліку, а також визначений пунктом 2.3 даного розділу документ на пункт обміну. Посадова особа органу ДПС вносить зміни до відповідного запису в Книзі РРО з купівлі-продажу іноземної валюти та до реєстраційного посвідчення. У разі використання РРО на території іншої адміністративно-територіальної одиниці його необхідно до початку використання взяти на облік в органі ДПС за місцезнаходженням пункту обміну. При цьому, згідно п. 2.3 р. 2 Порядку при перереєстрації РРО суб’єкт підприємницької діяльності повинен надати належним чином оформлену довідку про реєстрацію пункту обмін іноземної валюти у відповідному територіальному управлінні Національного банку України.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.